2525 - מבזקים ותמונות - ערוץ הטלוויזיה המיסיונרי הפסיק לשדר
חדשות 24  - מבזקים
5/7/2020 21:10
ערוץ הטלוויזיה המיסיונרי הפסיק לשדר
מאת: מערכת - חדשות 2525


שבוע לאחר שמשרד התקשורת פרסם על החלטתו לסגירת ערוץ הטלוויזיה המיסיונרי "שלנו" ששודר למאות אלפי בתים בישראל, הורד המסך על הערוץ והוא הפסיק היום (ראשון, י"ג בתמוז) את שידוריו.

תחילתו של הסיפור לפני כחצי שנה, כאשר אנשי יד לאחים גילו על הכוונה המיסיונרית להקים בישראל ערוץ טלוויזיה ייחודי, לראשונה בהיסטוריה שיעביר 24 שעות ביממה שידורים של הטפות מיסיונריות בעברית או של הטפות באנגלית עם כתוביות בעברית. לאחר פעילות עיקשת שערך הארגון מול משרד התקשורת, בעזרתו של יו"ר ועדת הכספים, ח"כ הרב משה גפני, קבע יו"ר המועצה לשידורי כבלים ולוויין, אשר ביטון, כי הערוץ יורד בתוך 7 ימים, זאת כיוון ש"הערוץ פונה ליהודים עם תוכן נוצרי, בניגוד לבקשה המקורית לאישור הערוץ בה נכתב כי הערוץ מיועד לאוכלוסייה הנוצרית".

בימים האחרונים, עם פרסום הודעת משרד התקשורת ניסו המיסיונרים ללחוץ על ממשלת ישראל באמצעות דיווח על הנושא בכלי תקשורת בחו"ל, במטרה לצייר את החלטת הממשלה כרדיפה דתית. הם התעלמו מהעובדה שההחלטה בוצעה בכלל על רקע התרמית שביצעו, כאשר הסתירו את מטרתם האמתית בהקמתו והפעלתו של הערוץ. באתר של רשת החדשות הגדולה ביותר בארה"ב ''''פוקס ניוז'''' אף שוגר איום מרומז כאשר נכתב בין היתר כי "הנהלת התחנה מקווה שהמועצה תאשר את הבקשה (להמשך קיומו של הערוץ) ובכך תמנע מאירוע דיפלומטי קשה עם מאות מיליוני נוצרים אוונגליסטים פרו-ישראלים ברחבי העולם". עוד דווח כי הסרת הערוץ המיסיונרי היא מקרה "נדיר מאוד" שלא היה כדוגמתו.

ביד לאחים מביעים סיפוק מהסרת הערוץ מהאוויר ואומרים "כי מדובר בעמידה על נפשינו וכי בדיוק להיפך בארצה''''''''ב דווקא מכבדים זאת. עוד מוסיפים ביד לאחים "לפי מה שאנו מבינים אין להם כוונה כרגע להיאבק על המשך שידורי הערוץ, והם ימשיכו להפעיל אותו רק באינטרנט. בסייעתא דשמיא הצלחנו גם בקרב הזה, אך נכונו לנו עוד קרבות במלחמה העיקשת מול מרשעי הברית המיסיונרית, ואנו תפילה ובקשה כי בעזרת השם יכול נוכל להם".

קודם מבזק הבא

[ סגור חלון ]


כל הזכויות שמורות לאתר 2525 מבזקים ותמונות
קישורים ממומנים