2525 - מבזקים ותמונות - יאיר לפיד: "עושים כל מאמץ למנוע בחירות"
חדשות 24  - מבזקים
25/11/2019 19:46
יאיר לפיד: "עושים כל מאמץ למנוע בחירות"
מאת: מערכת - חדשות 2525

יאיר לפיד בישיבת סיעת כחול לבן:


אביחי מנדלבליט מסתובב עם אבטחה צמודה. פרקליט המדינה, שי ניצן, פרקליטת מיסוי וכלכלה, ליאת בן ארי, מסתובבים עם אבטחה צמודה. יש איומים על חייהם. אין שאלה למה. הסיבה ברורה. נתניהו מסית נגדם. הם צריכים אבטחה אחרת אנשיו יפגעו בהם. לזה הגענו.

פעם שאלו את בגין מהי ההחלטה הכי חשובה שהוא עשה בחייו. הוא אמר, "מנעתי מלחמת אחים". ביבי מנסה לגרור אותנו למלחמת אחים. הוא קורא לאנשיו לצאת לרחובות למרד אלים נגד המדינה. לא ניתן לזה לקרות.

בנימין נתניהו לא יכול להמשיך להוביל את מדינת ישראל. הייתם נותנים לילדים שלכם להיות בגן שבו הגננת חשודה בפלילים? הייתם שמים את הכסף שלכם בבנק שבו המנהל חשוד שהוא עבריין?

זה לא רק כתבי האישום. זה מה שהוא עושה לנו. ההתקפה על שלטון החוק. על אנשי החוק. הנסיון לפרק אותנו. לגרום לאיש לשלוח יד באחיו.
הוא הפסיד בבחירות. יש לו שלושה כתבי אישום חמורים. הוא מסית לאלימות. באיזו מדינה בעולם איש כזה נשאר יום אחד בתפקיד?

אנחנו עושים כל מאמץ למנוע בחירות. להקים ממשלה בראשותו של בני גנץ. לא יהיו טריקים ושטיקים. אנחנו לא נציע חתימות לגדעון סער. לא לאף אחד אחר. רק כחול לבן תשביע ממשלה.

נתניהו אומר, "ראש ממשלה מחליפים רק בקלפי". החלפנו אותו בקלפי. ניצחנו בבחירות. אנחנו המפלגה הגדולה ביותר בישראל. הוא רק מסרב להתפנות מבלפור.

אם נגיע לבחירות, נצטרך להזהר. להזהר ממה שהוא מנסה לעשות לנו. לזכור שגם יום אחרי הבחירות נצטרך לחיות פה ביחד. לא תהיה מלחמת אחים. אחים לא נלחמים אחד בשני.קודם מבזק הבא

[ סגור חלון ]


כל הזכויות שמורות לאתר 2525 מבזקים ותמונות
קישורים ממומנים