2525 - מבזקים ותמונות - בנימין נתניהו: "מנהיגי איראן מתמקדים באזרחי איראן, הם טובחים בהם"
חדשות 24  - מבזקים
24/11/2019 20:26
בנימין נתניהו: "מנהיגי איראן מתמקדים באזרחי איראן, הם טובחים בהם"
מאת: מערכת - חדשות 2525

ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים סיור ביטחוני בגזרה הצפונית, בהר אביטל, וקיבל סקירות ביטחוניות מבכירי צה"ל.

ראש הממשלה נתניהו קיבל סקירה גזרתית ממפקד פיקוד הצפון אלוף אמיר ברעם וממפקד אוגדת הבשן תא״ל עמית פישר. בסיור השתתפו גם שר הביטחון נפתלי בנט וסגן הרמטכ״ל אלוף אייל זמיר.


ראש הממשלה נתניהו בהר אביטל:״התוקפנות של איראן באזורנו וגם מולנו נמשכת. אנחנו נוקטים את כל הפעולות הדרושות כדי למנוע מאיראן להתבסס כאן באזור. זה כולל גם את הפעילות הדרושה כדי לסכל העברות נשק קטלני מאיראן לסוריה, אם בדרך האוויר או דרך הקרקע. אנחנו גם נפעל לסכל את ניסיונה של איראן להפוך את עיראק ואת תימן לבסיסי שיגור של רקטות וטילים נגד מדינת ישראל.המחויבות שלנו והנכונות שלנו להיאבק בתוקפנות האיראנית היא מוחלטת, ואנחנו פועלים בכל האמצעים כדי למנוע מאיראן להשיג את היעדים שלה. אני לא יכול לפרט יותר מזה, אבל זה תהליך שנמשך כל הזמן.שימו לב גם למה שאמר הגנרל מקנזי, מפקד כוחות ארה"ב במזרח התיכון - שאיראן מתכננת התקפות נוספות. אני יכול לאשר את זה, ואני יכול לאשר לכם שאנחנו גם ממשיכים בתוכניות שלנו לסכל את התוקפנות הזאת באמצעים שונים.״ראש הממשלה אמר:״אני עושה כל מה שצריך כדי לקיים את עבודת הממשלה, עבודת הקבינט, שממנו אני בא עכשיו, בכל הדרכים הדרושות, כדי לשמור על ביטחונם של אזרחי ישראל והדברים החיוניים למדינת ישראל. כל מי שמכיר אותי יודע שאני עושה את זה, אלו לא דברים בעלמא. אני עושה את זה בצורה הטובה ביותר מתוך מחויבות עליונה לביטחון ישראל.


השיקולים הם לגמרי עניינים, וההחלטות לדעתי גם טובות מאוד. והראייה - כל מה שרואים סביבנו, כל מה שרואים בתוצאות של פעולתנו שבסופו של דבר הן נופלות על שולחני ולהחלטתי. אני מחליט בצורה עניינית, ואני חושב שאני מחליט גם בצורה טובה.״עוד הוסיף:


״כרגע מנהיגי איראן מתמקדים באזרחי איראן, הם טובחים בהם. עוד עדות מי זה המשטר הזה. אנחנו נתנגד לו בכל מקום.״

קודם מבזק הבא

[ סגור חלון ]


כל הזכויות שמורות לאתר 2525 מבזקים ותמונות
קישורים ממומנים