2525 - מבזקים ותמונות - בהמשך מנוסתם המהירה פרצו יושבי הרכב את המחסום המשטרתי
חדשות 24  - מבזקים
24/11/2019 13:07
בהמשך מנוסתם המהירה פרצו יושבי הרכב את המחסום המשטרתי
מאת: מערכת - חדשות 2525

מאבקה הנחוש של משטרת ישראל כנגד פגיעה בביטחון הציבור ורכושו, הביאה למעצרם של שני תושבי הדרום לאחר מרדף אחריהם שכלל פגיעה ברכבו של עובר אורח, עבירות תעבורה ופריצת מחסום דוקרנים, בריחה רגלית והתנגדות למעצרם תוך גרימת חבלות של ממש לשוטרים. השניים אינם משתפים פעולה עם חוקריהם ומעצרם הוארך בסוף השבוע במספר ימים נוספים.

צוות סיור שעסק בפעילות מניעה תוך סיור ברחבי העיר אשקלון ומבואותיה, הבחין ברכב פרטי שעורר חשדו לאחר שלוחיות הרישוי אינן תואמות. כשהחלו השוטרים להתקרב אל הרכב על מנת לבחון את העניין, זה החל בבריחה מהירה תוך פגיעה ברכבו של אזרח שחלף במקום, ולמרבה המזל פרט לנזק לרכבו לא נגרמה פגיעה גופנית. בהמשך מנוסתם המהירה פרצו יושבי הרכב את המחסום המשטרתי תוך שעלו על דוקרנים שנפרסו, נסעו נגד כיוון התנועה, ניגחו ניידות משטרה ולבסוף אף פרקו והחלו במנוסה רגלית כשהשוטרים דולקים אחריהם עד ששני החשודים נתפסו תוך שהתנגדו נמרצות למעצרם וגרמו חבלות לשוטרים.

החשודים, כבני 37 ו-41 תושבי הפזורות בדרום, הועברו לחקירה בה בחרו לשמור על שתיקתם ולא לשתף פעולה עם חוקריהם ולאחריה נכלאו. מעצרם של השניים הוארך בצאת השבת בארבעה ימים נוספים, עד יום שלישי 26.11.
קודם מבזק הבא

[ סגור חלון ]


כל הזכויות שמורות לאתר 2525 מבזקים ותמונות
קישורים ממומנים