2525 - מבזקים ותמונות - צפו: משה ליאון נפגש עם ג'וש ארונסון
חדשות 24  - מבזקים
18/6/2019 12:44
צפו: משה ליאון נפגש עם ג'וש ארונסון
מאת: מערכת - חדשות 2525

היום, היום הבינלאומי לציון האדם עם אוטיזם, ושבוע פסטיבל צמי'ד בירושלים, נפגש ראש העיר, משה ליאון, עם ג'וש ארונסון בן 32.

גוש, אדם על הספקטרום האוטיסטי, דייר עמותת שק'ל בירושלים, עובד כעיתנאי וגם רכז לשילוב אנשים עם מוגבלות. גוש מכהן גם בחטיבת התקשורת של קרן היסוד ובכל זאת מוצא זמן להיות פעיל למען ירושלים. ראש העיר גם סייר בהפנינג בכיכר ספרא שקורה כחלק מאירועי שבוע צמי'ד, וסייר בין הדוכנים של האמנים עם צרכים מיוחדים. משה ליאון:"חלק מהותי בתפקידנו כאנשים וכבעלי תפקיד הוא לחבר את כל האנשים, עם כל האתגרים וכל יכולותיהם, לכלל חברה מקבלת, מחבקת וחזקה. אני מודה לג'וש על תרומתו לעיר, אנו בירושלים זכינו בו. אני מודה ומתרגש גם מכל האמנים עם הצרכים המיוחדים שהציגו את עבודותיהם הנפלאות בדוכנים בכיכר העירייה.

אני מבטיח שתמיד נעבוד לרווחת אוכלוסיית אנשים עם מוגבלות בעיר ונמשיך לעשות כל מאמץ בתשומת לב מיוחדת כדי לשלבם עד תום בחברה. פסטיבל צמי'ד הוא רק אחד הדברים שנעשים למען האוכלוסיה עם המוגבלות, עשייה שהיא לאורך כל השנה, תימשך כל שנה, במטרה להעניק את תשומת הלב הראויה והנחוצה'לורה ורטון, חברת המועצה:
'אני שמחה וגאה שעיריית ירושלים ממשיכה להוביל שילוב של אנשים עם מוגבלות ושראש העיר מציין יחד עם כלל ישראל את יום האוטיסטים הבינלאומי. חשוב לכבד, לקרב ולשתף כל אחד בחברה, למען כולנו. ג'וש ארונסון הוא דוגמה למופת של אדם עם אוטיזם שעובד, פעיל בחברה ודואג להנגשה גם לאנשים עם כל סוגי המוגבלות. טוב שראש העיר מוקיר אותו וכמותו לטובת העיר כולה. יהודה פרוידיגר חבר מועצת העיר ומחזיק תיק צמי"ד: באירוע בכיכר ובכל האירועים במהלך "פסטיבל צמי"ד ", אנו מעצימים את האמירה של ירושלים להורים, "אנחנו איתכם! אנחנו ניתן את כל המעטפת והכלים לסייע לכם להפיק את המקסימום מילדכם! אנו הגדלנו השנה את תקציב מחלקת צמי"ד ונמשיך כך בשנה הבאה. אנו נמשיך להיות העיר המובילה במתן שירותים לכל בעלי הצרכים המיוחדים". אני אישית כבר מהווה כתובת להורים ואמשיך להיות כך לכל בעיה.'

קודם מבזק הבא

[ סגור חלון ]


כל הזכויות שמורות לאתר 2525 מבזקים ותמונות
קישורים ממומנים