2525 - מבזקים ותמונות - ראש עיריית צפת וצוות מחלקת החינוך ביקרו בבתי הספר בעיר
חדשות 24  - מבזקים
5/2/2019 09:45
ראש עיריית צפת וצוות מחלקת החינוך ביקרו בבתי הספר בעיר
מאת: מערכת - חדשות 2525

ראש עיריית צפת ויו"ר מחלקת החינוך שוקי אוחנה, קיים במהלך השבועיים האחרונים סיורים מקצועיים ופגישות עבודה בכלל בתי הספר בעיר (ממלכתי, ממלכתי דתי, ממלכתי חרדי) לרבות המסגרות המשלימות- קידום נוער, מתנ"סים, שירות פסיכולוגי וכוכב הצפון. אל הסיורים הגיע ראש העיר יחד עם נציגי מחלקת החינוך בעיריית צפת.

במהלך המפגשים שהתקיימו פיזית בבתי הספר, הציגו המנהלים וצוותם את פעילות בית הספר, נתוני המיצ"ב ביסודיים, הזכאות לבגרות בתיכונים וסקירה כללית לרבות מצב התשתיות, הצרכים והבעיות איתם מתמודדים בבתי הספר.

אוחנה סייר פיזית בין הכיתות השונות והמבנים בבתי הספר על מנת לבחון מקרוב את מצבם ולשבצם בתוכנית העבודה, כאשר אל הפגישות התלוו גם נציגי הנהגת ההורים בכל בית ספר.

במהלך הפגישות, הציג אוחנה את ציפיותיו ושאיפותיו מהמערכת החינוכית בצפת בדגש על הטיפול בפרט, הסיוע, התמיכה והטיפול הפרטני-בכל ילד וילד, הערכים והחתירה למצוינות, לצד לימודי הליבה והשאיפה לשיפור עקבי במבחני המייצב והזכאות לבגרות. בנוסף, אוחנה בישר למנהלים על החלטתו להצמיד למוסדות החינוך עובדת סוציאלית לשיפור הטיפול בתחום זה. במקביל, הנחה ראש העיר את צוות מחלקת החינוך ליצור גרף פיתוח אישי וטיפוח מקצועי של הצוות החינוכי וליצור 'עתודה ניהולית' מקומית.

אוחנה סיכם את הסיורים ואמר: " כראש העיר אני רואה חשיבות עליונה בטיפול במערכת החינוך, לכן החלטתי להשאיר את תיק החינוך בידי ומיד בתחילת הקדנציה הגעתי פיזית לכל בתי הספר. שמחתי לפגוש צוות חינוכי אחראי ומסור עם תשוקה להעניק לילדנו את החינוך הטוב ביותר. בסיורים הצגתי את החזון הכולל רצף חינוכי מבוקר עד ערב, קידום שיתופי פעולה בין המתנ"סים לבתי הספר, חיזוק והרחבת פעילות תנועות הנוער, דגש על ערכים ויצירת מעטפת חינוכית איכותית פורמלית ובלתי פורמלית. ברצוני להודות לצוות החינוכי, להורים ולתלמידים על שיתוף הפעולה. יחד נפתח ונשדרג את מערכת החינוך בעיר למען עתיד ילדנו ועתיד העיר צפת".

במחלקת החינוך מציינים, כי כעת לאחר השלמת הסיורים בבתי הספר, יחל ראש העיר בסיורים גם בגנים ברחבי העיר.

קודם מבזק הבא

[ סגור חלון ]


כל הזכויות שמורות לאתר 2525 מבזקים ותמונות
קישורים ממומנים