2525 - מבזקים ותמונות - צמד גורים מסוג "רועה גרמני" שנגנבו הושבו לבעליהם
חדשות 24  - מבזקים
31/1/2019 11:41
צמד גורים מסוג "רועה גרמני" שנגנבו הושבו לבעליהם
מאת: מערכת - חדשות 2525


בתאריך 23.1 התקבל דיווח במשטרה אודות מקרה בו במהלך שעת לילה מאוחרת נכנסו שני חשודים (20, 17.5) אל חצר ביתו של תושב העיר וגנבו שני גורים מסוג "רועה גרמני" בהפרש של כשעתיים אחד מהשני.

פעילות חקירתית מקצועית ומקיפה של מחלק הנוער יחד עם צוות הזי"ט (זירה טכנולוגית) במשרד החקירות שבתחנת המשטרה בקריית גת החל בפעולות חקירתיות לאיתור החשודים.

במהלך איסוף חומרי החקירה בימים אלו, הבחינו החוקרים כי החשודים היו מעורבים במקרה גניבה נוסף, מספר שעות לפני כן, הפעם של מעטפה שהכילה סכום כסף בן מאות שקלים מתוך תיבת דואר בבניין מגורים.

אתמול (שלישי) הבחין המתלונן באחד מגוריו שנגנבו במאחד מהפארקים בעיר ברשותו של החשוד הבגיר. הוא דיווח על כך למשטרה וניידת הוזעקה למקום. בטרם זו הגיעה, נמלט החשוד תוך שהותיר את גור הכלבים במקום. זמן קצר לאחר מכן התייצב החשוד בתחנת המשטרה וסיפר כי הוא המעורב במעשה. במהלך השעות שלאחר מכן בצעו חוקרי המשטרה פעולות חקירתיות נוספות והבוקר כבר התייצבו שני החשודים לחקירה במחלק הנוער והחקירות בתחנת המשטרה שם הביעו חרטה על מעשיהם. עוד במסגרת החקירה הבוקר, אותר גם הגור השני וזה הוחזר לבעליו על ידי חוקרי המשטרה.קודם מבזק הבא

[ סגור חלון ]


כל הזכויות שמורות לאתר 2525 מבזקים ותמונות
קישורים ממומנים