2525 - מבזקים ותמונות - צפו: שוטרי מג"ב מצאו נשק בכיסא גלגלים בסמוך לכפר אל-פונדוק
חדשות 24  - מבזקים
17/7/2018 11:36
צפו: שוטרי מג"ב מצאו נשק בכיסא גלגלים בסמוך לכפר אל-פונדוק
מאת: מערכת - חדשות 2525

בלשי משמר הגבול של משטרת ישראל שפעלו הלילה ליד הכפר הפלסטיני אל-פונדוק במערב השומרון שבחטמ"ר אפרים, איתרו אקדח מסוג F.N שהוסלק בכיסא גלגלים המשמש על פי החשד את נהג הרכב שנכה ברגליו. במקום נעצרו 3 פלסטינים לחקירה.


מידע מודיעיני הוביל הלילה את בלשי משמר הגבול הפועלים בשגרה בגזרת מג"ב מרכז, לפעילות בציר 55 ביו"ש, שם בסמוך לכפר הפלסטיני אל-פונדוק מיקמו מארב והמתינו לרכב החשוד שעל פי המידע הוביל אמל"ח.

לאחר מספר שעות של פעילות הגיח הרכב החשוד שנעצר על ידי השוטרים לחיפוש ובו 3 חשודים. כבר במעצר הרכב התברר שהנהג סובל מנכות ברגליו וכי במסגרת נכותו הוא נעזר בכיסא גלגלים שאותר בתא המטען של הרכב. עוד עלה כי הוא נוהג ברכב בעזרת מנגנון נהיגה ידני.

בחיפוש מקצועי ויסודי הופתעו השוטרים למצוא אקדח מסוג F.N מוסלק דווקא בכיסא הגלגלים שאותר בתא המטען ושמשמש ככל הנראה את נהג הרכב.

3 החשודים, (2 פלסטינים תושבי ג'נין ו- 1 תושב שכם) נעצרו להמשך חקירה במג"ב.

במשמר הגבול עדים לא פעם לניסיונות יצירתיים להסלקת אמצעי לחימה במטרה להערים על השוטרים והלוחמים, ניסיון שהפעם הצליח להפתיע גם אותנו עם הסלקת הנשק בכיסא הגלגלים. עוד מוסיפים במג"ב כי מקצועיותם וניסיונם העשיר של הבלשים, הם שהביאו לאיתור הנשק במקום שלכאורה קשה להעריך היה שבו הוא ימצא.

צילום: דוברות המשטרה
קודם מבזק הבא

[ סגור חלון ]


כל הזכויות שמורות לאתר 2525 מבזקים ותמונות
קישורים ממומנים