2525 - מבזקים ותמונות - נשיא המדינה: "בשנים האחרונות גדל מספר המתנדבים והמתנדבות לשירות הלאומי-אזרחי"
חדשות 24  - מבזקים
28/5/2018 17:03
נשיא המדינה: "בשנים האחרונות גדל מספר המתנדבים והמתנדבות לשירות הלאומי-אזרחי"
מאת: אברהם צמח - חדשות 2525

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין נשא דברים היום, שני, י"ד בסיוון, 28 במאי, בטקס מצטייני השירות הלאומי-אזרחי שהתקיים בבית הנשיא. 57 מתנדבים יהודים חילונים, דתיים, חרדים וערבים, בהם גם נוער בסיכון וצעירים עם צרכים מיוחדים קיבלו אות הצטיינות בטקס. באירוע נשאו דברים נשיא המדינה, שר החקלאות השר הממונה על השירות הלאומי-אזרחי אורי אריאל, מנכ"ל רשות השירות הלאומי-אזרחי שר-שלום ג'רבי ונציג המצטיינים.

"באירוע המיוחד הזה, מתגלה החברה הישראלית במלוא הדרה, ובמלוא גיוונה," אמר הנשיא והמשיך: "אתם ואתן מגיעים מכל חלקי הארץ ומייצגים את כל הקבוצות בישראל – דתיים וחילונים, ערבים וחרדים. בשנים האחרונות גדל מספר המתנדבים והמתנדבות לשירות הלאומי-אזרחי, עוד ועוד מתנדבים ומתנדבות מהחברה החרדית, מהחברה הערבית ומאוכלוסיות שלא השכלנו לזכות בהן קודם, כמו צעירים במצבי סיכון וצעירות וצעירים עם צרכים מיוחדים, הצטרפו לפסיפס המופלא של השירות הלאומי-אזרחי. ועל כך כה לחי."

"בהזדמנות זו חשוב להזכיר שהשנה לרגל שנת ה-70, בית הנשיא בשיתוף עם מנהלת השירות הלאומי, ניגש לסייע במתן חנינה למתנדבי ומתנדבות השירות הלאומי-אזרחי, שהסתבכו בפלילים טרם שירותם," ציין הנשיא בדבריו והדגיש: "זו אמירה חשובה לנוער שבחר לשרת שירות לאומי. אפשר, ניתן ורצוי לפתוח דף חדש. אני מקווה שמנהלת השירות תתגייס לסייע לכל אותם נערות ונערים הזקוקים, לפתיחת דף חדש ויחד נצעיד אותם קדימה."

בסיום דבריו הודה הנשיא לשר-שלום ג'רבי שמסיים את תפקידו והודה למצטיינים והמצטיינות על שירותם המשמעותי.


מנכ"ל רשות השירות הלאומי-אזרחי, שר-שלום ג'רבי שמסיים השנה את תפקידו לאחר 8 שנים ברשות, אמר כי "העלייה המשמעותית במודעות הציבורית לחשיבות שירותם של המתנדבים, יחד עם העלאת מעמדם בחברה הישראלית, הביאה להגדלה משמעותית של אלפי מתנדבים הנוטלים חלק בשירות הלאומי, בכלל המגזרים בחברה הישראלית. אני מודה לנשיא המדינה ראובן ריבלין על קיום הטקס, ולשר הממונה על השירות הלאומי-אזרחי אורי אריאל, על התמיכה והדאגה למפעל השירות הלאומי-אזרחי, ומקווה כי טקס זה יהפוך למסורת קבועה במשכן נשיאי ישראל, ע"מ להוקיר את פועלם של מעל 18,000 המתנדבים התורמים תרומה משמעותית למדינת ישראל ולחברה הישראלית כולה."


--
צילום: מארק ניימן/ לע"מ

קודם מבזק הבא

[ סגור חלון ]


כל הזכויות שמורות לאתר 2525 מבזקים ותמונות
קישורים ממומנים