2525 - מבזקים ותמונות - ראש הממשלה נתניהו נפגש היום עם שגרירת ארה"ב באו"ם ניקי היילי בניו יורק
חדשות 24  - מבזקים
8/3/2018 19:01
ראש הממשלה נתניהו נפגש היום עם שגרירת ארה"ב באו"ם ניקי היילי בניו יורק
מאת: אברהם צמח - חדשות 2525

ראש הממשלה בנימין נתניהו נפגש הבוקר (שעון ארה"ב) עם שגרירת ארה"ב באו"ם ניקי היילי.

בפתח הפגישה אמר רה"מ נתניהו: "טוב לראות אותך שוב. את הופכת הכל לטוב יותר.

אני חושב שהנשיא ממוקד לגמרי בסכנה מאיראן ועסקת הגרעין, והתוקפנות של איראן באזור. הוא ממוקד בדבר הנכון. כפי שאת יודעת היטב, אני חושב שזה מה שמניע את כולם עכשיו, לא רק את ישראל ואמריקה, אלא כמעט את כולם במזרח התיכון. זה משהו שאני בטוח ששמת לב אליו.

אני רוצה להגיד לך כמה אנו מעריכים את ההגנה על ישראל ועל האמת, שהנשיא ואת מביאים לתוך המסדרונות המבודדים האלה, מסדרונות לחים מהארס שמופנה כלפי ישראל. זה לא משב אוויר רענן, זה כמו צונאמי של אויר רענן".

שגרירת ארה"ב באו"ם ניקי היילי: "(על היחס לישראל באו"ם) זה מדהים. אני מתכוונת, זה היה פוגעני בעבר ואני חושבת שאמרתי את זה לך בעבר. אני מרחמת על דני (דנון) ועל מה שהוא היה צריך לספוג. זה היה פוגעני בעבר אבל זה למעשה מתחיל להשתפר מעט. הם לא רוצים שיגערו בהם אז הם מבינים.

אני חושבת שיש התמקדות באיראן כרגע ואנו מודאגים מאוד. אני דואגת מאוד לישראל. אני חושבת שהם מרגישים מאוימים יותר ויותר ואני חושבת שהם יצטרכו לקבל החלטות. אני מודאגת שהם לא יקבלו את ההחלטות הנכונות. זה משהו שאנו מתמקדים בו, לראות מה קורה בסוריה, אני אשמח לשמוע את דעתך על זה מבחינת לאן מועדות פנינו שם".קודם מבזק הבא

[ סגור חלון ]


כל הזכויות שמורות לאתר 2525 מבזקים ותמונות
קישורים ממומנים