2525 - מבזקים ותמונות - ראש הממשלה וראש העיר ירושלים סיכמו על הקמת צוות לגיבוש פתרון לסוגיית הארנונה על שטחים בבעלות הכנסיות
חדשות 24  - מבזקים
27/2/2018 15:35
ראש הממשלה וראש העיר ירושלים סיכמו על הקמת צוות לגיבוש פתרון לסוגיית הארנונה על שטחים בבעלות הכנסיות
מאת: אברהם צמח - חדשות 2525

ראש הממשלה נתניהו וראש העיר ירושלים ברקת סיכמו: יוקם צוות מקצועי בראשות השר הנגבי ובהשתתפות כלל הגורמים לגיבוש פתרון לסוגיית הארנונה על שטחים בבעלות הכנסיות, שאינם בתי תפילה.

במסגרת שיח בין משרד ראש הממשלה לעיריית ירושלים בעניין סוגיית הארנונה של הכנסיות, ראש הממשלה בנימין נתניהו וראש העיר ירושלים ניר ברקת סיכמו כי צוות מקצועי בראשות השר צחי הנגבי ובהשתתפות נציגי משרדי האוצר, החוץ, הפנים ועיריית ירושלים יגבש מתווה לפתרון סוגיית הארנונה שאינם על בתי תפילה וינהל מו"מ עם נציגי הכנסיות להסדרת העניין.

בעקבות כך עיריית ירושלים תשהה את הליכי הגבייה העירוניים שננקטו בשבועות האחרונים.

כמו כן, בעקבות בקשה של ראשי הכנסיות להיכנס למשא ומתן בנושא מכירת הקרקעות בירושלים, ראש הממשלה בנימין נתניהו ביקש מהשר הנגבי לבחון את הסוגיה. בזמן עבודת השר הנגבי בנושא, תושהה כל חקיקה בעניין.

ישראל גאה להיות המדינה היחידה במזרח התיכון בה לנוצרים ולמאמיני כל הדתות יש חופש דת ופולחן מלא. ישראל היא ביתה של קהילה נוצרית משגשגת, וישראל מקבלת בברכה חברים נוצרים מכל העולם.קודם מבזק הבא

[ סגור חלון ]


כל הזכויות שמורות לאתר 2525 מבזקים ותמונות
קישורים ממומנים