2525 - מבזקים ותמונות - ד"ר אמיר וינטראוב מונה לסגן המנהל הרפואי בלניאדו
חדשות 24  - מבזקים
12/2/2018 14:58
ד"ר אמיר וינטראוב מונה לסגן המנהל הרפואי בלניאדו
מאת: מערכת - חדשות 2525


ד"ר אמיר וינטראוב, מנהל יחידת הIVF , מונה, בנוסף לתפקידו, לתפקיד סגן המנהל הרפואי בלניאדו. ד"ר וינטראוב הינו בוגר בי"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה בירושלים, התמחות בילוד וגינקולוגיה בבי"ח שערי-צדק ותת התמחות בתחום הפוריות באוניברסיטת טורונטו בקנדה. ד"ר וינטראוב הינו בוגר קורס מנהלי מחלקות של ההסתדרות הרפואית בישראל, חבר האגודה הישראלית והאירופאית לפוריות ומשתתף כסוקר מדעי במספר כתבי עת בינלאומיים וקיבל מספר פרסים על עבודות מחקר שביצע ועל הצטיינות בהוראה לסטודנטים לרפואה באוניברסיטה העברית. במסגרת תפקידו כסגן המנהל הרפואי ינהל ד"ר וינטראוב את תחום האיכות, הבטיחות והסיכונים.

פרופ' צבי שמעוני, המנהל הרפואי בלניאדו, בירך את ד"ר וינטראוב עם כניסתו לתפקיד ואמר כי "נושאי האיכות והבטיחות הינם קריטיים בעבודה הקלינית, אין לי ספק שהידע המקצועי הרחב של ד"ר וינטראוב ונסיונו העשיר יאפשרו לו לבצע את תפקידו החדש בהצלחה רבה!".

מר נדב חן, מנכ"ל לניאדו, הצטרף לברכות וציין כי "אנו ממשיכים לפתח ולקדם את לניאדו כגוף בעל סטנדרטים גבוהים בכל התחומים. נושאי האיכות והבטיחות הינם חלק חשוב מאד בעשייה הקלינית. אני מאחל לד"ר וינטראוב הצלחה – הצלחתו היא הצלחת הארגון כולו".


ד"ר וינטראוב מסר: "אני מודה להנהלת לניאדו על האמון שניתן בי, מדובר בתפקיד שטומן בחובו אחריות גדולה ובעלת משמעות חשובה למטופלים ולצוות. אין לי ספק שהנסיון והידע הארגוני שנצבר בלניאדו במהלך השנים מהווה בסיס איתן לעבודה הזו".קודם מבזק הבא

[ סגור חלון ]


כל הזכויות שמורות לאתר 2525 מבזקים ותמונות
קישורים ממומנים