2525 - מבזקים ותמונות - מספר ההרוגים בתאונות - מתחילת השנה נהרגו 36 בני אדם
חדשות 24  - מבזקים
11/2/2018 12:14
מספר ההרוגים בתאונות - מתחילת השנה נהרגו 36 בני אדם
מאת: אברהם צמח - חדשות 2525

נתוני הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים - הסיכום השבועי של תאונות הדרכים הקטלניות בין התאריכים 4.02.2018-10.02.2018 והדוח היומי המעודכן ליום זה.

להלן מספר ההרוגים המעודכן - מתחילת השנה נהרגו 36 בני אדם.

השבוע האחרון היה הקשה והחריג ביותר מאז תחילת שנה, מבחינת מספר ההרוגים והתאונות הקטלניות בשבוע אחד. בהשוואה לחמש השנים האחרונות - מספר השבועות עם 10 הרוגים ויותר בשנה, עומד על 8 שבועות בממוצע.בשבוע החולף התרחשו 10 תאונות דרכים קטלניות בהן נהרגו 11 בני אדם (2 פטירות מאוחרות):

תחום בינעירוני: 4

Ø כביש 35: רכב פרטי אשר נסע על כביש 35 לכיוון מערב, בק"מ 24 (סמוך ליער המלאכים) החל בעקיפה של רכב מסחרי כשהכביש לא פנוי והתנגש עם רכב פרטי אשר הגיע מכיוון מזרח. נהג הרכב העוקף נהרג.Ø כביש 89: רכב פרטי א' בו נהג קטין, אשר לא הוציא רישיון נהיגה מעולם, נסע מכיוון צומת כברי לכיוון נהריה, בסמוך לק"מ 2.7 ביציאה מעיקול שמאלה סטה לנתיב הנגדי והתנגש חזיתית עם רכב פרטי ב' אשר הגיע ממול. נהג רכב א' ונהג רכב ב' נהרגו.Ø כביש 483: רכב פרטי אשר נסע בכביש 483 לכיוון מערב, סמוך לק"מ 2.3 פגע בהולך רגל אשר חצה את הכביש מימין לשמאל שלא במעבר חציה. הולך הרגל נפצע קשה ונפטר מפצעיו ב 8.2.18Ø כביש 90: רכב פרטי נסע לכיוון דרום, בק"מ 290 באזור צומת בית הערבה, עקף בדרך לא פנויה תוך חציית קו הפרדה רצוף והתנגש חזיתית במשאית אשר הגיע מולו.תחום עירוני: 6

Ø ת"א-יפו: רכב פרטי אשר נסע בתוך מתחם נמל תל אביב לכיוון צפון, בסמוך להאנגר 23, פגע בפעוטה אשר חצתה את הכביש יחד עם אמא שלה מימין לשמאל שלא במעבר חציה. הילדה מעדה בכביש והרכב פגע בה.

Ø ת"א-יפו: רכב משא נסע בשד' רוקח לכיוון מזרח, במחלף עם איילון דרום הרכב פנה ימינה ופגע ברוכב אופניים חשמליים אשר חצה את הכביש מימין לשמאל בעת רכיבה במעבר חציה.

Ø אזור תעשייה נעמן (מלואות): רכב פרטי אשר נסע בכביש השירות המקביל לכביש 4 לכיוון צפון, סמוך לק,מ 225.9 פגע ברוכב אופניים אשר חצה את הכביש מימין לשמאל.

Ø מודיעין עילית: רכב מסחרי אשר נסע ברחוב משך חכמה מכיוון הכניסה לרחוב פגע בהולך רגל קטין אשר חצה את הכביש משמאל לימין.

Ø באר שבע: רוכב אופנוע אשר נסע ברחוב מוטה גור לכיוון צפון, התנגש באחור של משאית חונה ונהרג.

Ø הרצליה: רכב פרטי אשר נסע בהרצליה ברחוב הרב קוק לכיוון מזרח, סמוך לבית מספר 74 פגע בהולך רגל אשר חצה את הכביש במעבר החצייה.

פטירות מאוחרות: 2

Ø כביש 44: רכב מסחרי אשר נסע על כביש 44 לכיוון מזרח, בהגיעו לצומת נחשון כשבכיוון נסיעתו מוצב תמרור עצור (תאורת הרחוב לא פעלה בזמן התאונה), חסם את דרכו של רכב פרטי אשר נסע על כביש 3 לכיוון צפון. כתוצאה מההתנגשות רכב המסחרי התהפך ונוסעת במושב האחורי נפצעה קשה ונפטרה מפצעיה ב 4.2.18

Ø אשדוד: רכב משא תומך נסע ברחוב התעסוקה, בצומת עם רחוב הרצל פגע באופניים חשמליים אשר חצה את הכביש ברכיבה במעבר חצייה. הרוכב נפצע ונפטר מפצעיו ב 7.2.18

קודם מבזק הבא

[ סגור חלון ]


כל הזכויות שמורות לאתר 2525 מבזקים ותמונות
קישורים ממומנים