2525 - מבזקים ותמונות - לפיד לנתניהו: "תקרא לשני הרוטווילרים שלך שיעצרו את ההתקפות על המשטרה"
חדשות 24  - מבזקים
13/11/2017 17:35
לפיד לנתניהו: "תקרא לשני הרוטווילרים שלך שיעצרו את ההתקפות על המשטרה"
מאת: מערכת - חדשות 2525

לפיד במליאת הכנסת בדיון 40 חתימות: "ראש ממשלה שלא נותן גיבוי לצה"ל, שלא נותן גיבוי לשב"כ- היה כזה דבר בתולדות המדינה?" "נתניהו של לפני 3 שנים היה מצטלם עם פח של חמוצים? זו ממלכתיות?זו הדמות שאמורה לאחד את העם? "תקרא לשני הרוטווילרים שלך, לביטן ואמסלם, שיעצרו את ההתקפות על המשטרה"

לדבריו במליאת הכנסת:

"אדוני ראש הממשלה. אני ראיתי שהודעת שאתה מתנגד שיהיו חוקים פרסונאליים שיצילו אותך מהחקירות ושאתה נגד ההתקפות על המפכ"ל. אדוני ראש הממשלה, אתה יכול לעצור את זה. תקרא לשני הרוטווילרים שלך, ביטן ואמסלם שיעצרו את זה ויפסיקו את ההתקפות על המשטרה. אתה יכול לעצור את זה, אבל לא תעשה את זה."

נתניהו שאני זוכר לא היה מתנהג ככה והוא לא היה מגיע למצב שהקרובים שלו מעורבים בפרשת הצוללות ובפרשת בזק. לא היה מצב שח"כים יושבים לידך ותוקפים משפחות שכולות ולא עפים מהליכוד. מה קרה לך שאתה לא נותן גיבוי למינויים שלך, למפכ"ל, למבקר המדינה, ליועמ"ש. אלה השמאלנים? אלה האנשים שתוקפים אותך? זה האנשים?

קיש תקף את לפיד במליאה והגן על נתניהו ולפיד השיב לו: "אתה היית טייס בחיל האוויר, ראש הממשלה שלא שנותן גיבוי לצה"ל, היה כזה דבר בתולדות המדינה? ראש ממשלה שלא נותן גיבוי לשב"כ, יושבים ח"כים מהליכוד וקוראים לשב"כ הזויים וראש הממשלה שותק. קראו להם הזויים וראש הממשלה שותק. וההתקפה על בית המשפט העליון וראש הממשלה שותק. יהדות ארה"ב בהתרסקות. זה התחום שלך:

אני מכיר את ראש הממשלה יותר מ-20 שנה. הוא לא היה ככה. הייתה ממלכתיות. נתניהו לפני שלוש שנים היה מצטלם עם פח של חמוצים? זה ממלכתיות? זה הדמות שאמורה לאחד את העם? אנחנו צריכים ראש ממשלה שעוסק באמת בפיוס רק אין לנו יותר את ראש הממשלה הזה.קודם מבזק הבא

[ סגור חלון ]


כל הזכויות שמורות לאתר 2525 מבזקים ותמונות
קישורים ממומנים