ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
16/4/2021 - יום שישי ד' באייר 5781
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » רמת גן: בניין פונה כליל מדייריו מחשש לקריסתו - תמונות

רמת גן: בניין פונה כליל מדייריו מחשש לקריסתו - תמונות

בניין מגורים ברחוב רות 9 ברמת גן פונה היום כליל מדייריו עקב חשש לקריסתו. החשש נבע מחפירות סמוכות של בניין חדש שבמהלך העבודה נתגלו חלק מדפנות הקיר שנתמך כלא יציבות, עקב חורים לא אופיינים בקיר. צוותי הכיבוי פינו את כלל הבניין תוך רישום מדוייק של הדיירים ולאחר התייעצויות של כלל הגורמים הדיירים הורשו לחזור לבתיהם..

בשעה 14:40 התקבל דיווח על "קריסת מבנה" כוחות כיבוי אש זיהו כי מדובר באתר בנייה ברחוב חביבה רייך 14 שנמצא בשלב חפירות, הממצא דיבר על תנודת בקלונסאות התמך בדיפון. כפעולה לצורך בטיחות בלבד הוחלט עי כב"א על פינוי בניין סמוך ברחוב רות. 9 מדובר בבניין בין 27 דירות כאשר יש גם דירת גן הפונה לכיוון אתר הבניה. כבר, בהערכת מצב ראשונה בשטח של גורמי המקצוע לרבות מהנדס, מבנים מסוכנים הוברר כי לא קיים שום חשש לפגיעה במבנה ברחוב רות 9 הוחלט במקום על תחילת יציקה בבסיס החפירה כדי לקבע את הקלונסאות שמבוצעת עדין בשטח. 

 בהערכת מצב מסכמת בשעה 5 וחצי בראשות סגן מפקד המרחב בשיתוף גורמי העירייה, כיבוי אש, פיקוד העורף עם מהנדס ומהנדסי האתר הוחלט כי הדיירים ברות 9 יכולים לחזור לבתיהם בשעה 22:00 הוחלט כי תבוצע הערכת מצב, ב 22:00 לבדוק את יישום ההנחיות להיום העירייה באמצעות ההנדסה תמשיך בהליך פיקוח על אתר בחביבה רייך 14 סיכום הדברים ופרוטוקול ההחלטות יפורסם ע"י המשטרה. דיירים אשר נידרשו לשהות פונו למלון קרוב ע"י הקבלן בפיקוח העירייה כמו גם 3 משפחות עם אזרחים ותיקים שטופלו משעות תחילת האירוע עי נציגות שירותים חברתיים במשרדי המנהלת

צילום: דוברות כבאות מחוז דן  15/08/2018
 
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » רמת גן: בניין פונה כליל מדייריו מחשש לקריסתו - תמונות