ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
12/8/2020 - יום רביעי כ"ב באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ניר ברקת חנך את סיירת האופנועים החדשה בירושלים - תמונות

ניר ברקת חנך את סיירת האופנועים החדשה בירושלים - תמונות

ראש העיר ירושלים ניר ברקת חנך היום את סיירת האופנועים החדשה שהקימה העירייה לאבטחת מוסדות החינוך בירושלים היחידה החדשה מונה 24 לוחמים בעלי הכשרה מבצעית הרכובים על 12 אופנועים ומצוידים באמצעי לחימה והגנה מתקדמים, שייתנו מענה מידי ואיכותי לכל אירוע.

יחידת האופנועים החדשה הוקמה ביוזמת אגף חרום וביטחון בעירייה בשיתוף פעולה צמוד עם משטרת מחוז ירושלים ובסיוע ותמיכה של המשרד לביטחון פנים כחלק מהרחבת מערך האבטחה ההיקפי של מערכת החינוך בעיר.

ראש העיר ניר ברקת "ביטחון תלמידי ירושלים נמצא בראש סדר העדיפויות שלנו. מאבטחי מוסדות החינוך הם האנשים שעומדים בחזית ההגנה על ילדי העיר ואנו מוקירים אותם. הקמת הסיירת המיוחדת תגביר את הביטחון במוסדות החינוך ובעיר, תאפשר מענה מהיר לכל אירוע ותשמור על ילדנו".

מנכ"ל העירייה אמנון מרחב "אנו משקיעים משאבים אדירים במערכת החינוך ובאבטחת תלמידי ירושלים כדי לאפשר להם ללמוד בבטחה ובהצלחה ונמשיך לחזק את המאבטחים וצוותי הביטחון העושים מלאכת קודש בשמירת ביטחון התלמידים".

מנהל אגף חירום וביטחון, עוזי חן "בשנים האחרונות הרחבנו את מערך האבטחה של מוסדות החינוך בעיר, הוספנו מעגלי אבטחה, ציוד מתקדם גלוי וסמוי ונמשיך לפתח ולחזק את המערך ואת הלוחמים והמאבטחים ששומרים על ילדי ירושלים".

צילום: נעם פיינר  22/02/2018
 


© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ניר ברקת חנך את סיירת האופנועים החדשה בירושלים - תמונות