ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
16/12/2018 - יום ראשון ח' בטבת תשע"ט
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ילד וילדה בת 4 נפצעו אנוש בשריפה בביתם בירושלים - תמונות

ילד וילדה בת 4 נפצעו אנוש בשריפה בביתם בירושלים - תמונות

"היינו הצוות הראשון שהגיע לדירה. מהאמא הבנו שילדיה הקטנים בדירה. לא היססנו, פרצנו את הדלת ויחד עם אחד השכנים ביצענו סריקות בדירה אפופת העשן.איתרנו את הילדים וחילצתי אותם אחד אחרי השני כשהם על הידיים שלי והם במצב קשה" כך אמר רס"ל אושרי ממן השוטר שהגיע ראשון לדירה שעלתה באש וחילץ את שני הילדים.

לפני זמן קצר הוקפצו כוחות משטרה לדירה בבית חנינא בעקבות דיווח על שריפה. צוות שוטרי סיור שהגיע ראשון הבחין כי הדירה נעולה והאם שעמדה מחוץ לדירה זעקה בבכי שילדיה הקטנים בדירה. השוטרים לא היססו , פרצו את הדלת ויחד עם אחד השכנים נכנסו לדירה אפופת העשן והחלו לבצע סריקות לאיתור הילדים. כעבור מספר דקות איתר השוטר את הילדים, נשא אותם בידיו והוציא אחד אחרי השני מתוך הדירה תוך דקות ספורות. במקביל צוותי כב"ה פעלו לכיבוי השריפה ומד"א פינו הילדים במצב קשה .

אודי גל דובר כב"ה מחוז ירושלים מסר: "לוחמי האש בפיקודו של טפסר אייל כהן מפקד ת.א ירושלים, השיגו שליטה בשריפת המבנה ברחוב אלעקבה שבבית חנינא. כאמור מהדירה חולצו שני ילדים בני 4 ו-5 במצב אנוש לטיפול כוחות מד"א ירושלים, ובהמשך פונו לבית החולים הדסה הר הצופים. בכבאות והצלה מחוז ירושלים נפתחה חקירה לבירור נסיבות האירוע".

צילום: דוברות המשטרה  14/11/2017
 


© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ילד וילדה בת 4 נפצעו אנוש בשריפה בביתם בירושלים - תמונות