ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
11/8/2020 - יום שלישי כ"א באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » סגר"ע ירושלים יוסי דייטש בסיור במעלה עמוס - תיעוד

סגר"ע ירושלים יוסי דייטש בסיור במעלה עמוס - תיעוד

סגן ראש עיריית ירושלים הרב יוסף דייטש סייר ביישוב מעלה עמוס וסקר מקרוב את ההתפתחות המבורכת ביישוב המרוחק כחצי שעה מירושלים. במהלך סיורו בפרויקט ההולך ונבנה קרית נוף - במעלה עמוס ביקר הרב דייטש באתר הבנייה ועמד מקרוב אחר קצב התקדמות בניית הדירות בפרויקט.

ביקורו של הרב דייטש בא לאור מגעים מתקדמים מצד חסידויות מפורסמות לקבוע יתד לקהילתם ביישוב מעלה עמוס.

במפגש שנערך לאחר הסיור באתר הבנייה נפגש הרב דייטש עם ראשי היישוב הרב יואל סילבר סגן ראש מועצת גוש עציון, מזכיר היישוב הרב אריה קאהן ומנהל הפיתוח של חב' אריאל יזמות מר מוטי הלר הציגו הנוכחים את תוכניות היישוב לבנייה מיידית למאות דירות נוספות במחיר שפוי במענה למצוקת הדיור הקיימת בציבור ככלל והציבור החרדי בפרט.

מוטי הלר נציג אריאל יזמות הבונה את הפרויקט הציג את חזון החברה לבניית דירות מרווחות ואיכותיות לציבור החרדי המגיע להתגורר ביישוב מעלה עמוס.

במפגש עלו צרכי היישוב המתפתח במספר סוגיות ובהם תחבורה, חינוך ופיתוח כללי, כשהרב דייטש מבטיח לעמוד לימין היישוב ותושביו.

הרב יוסף דייטש הביע את התרשמותו העמוקה מרמת הבנייה הגבוהה ומזמינות הקרקעות לבנייה מיידית וציין לשבח את ההתאמה המושלמת של הפרויקט החדש לקהילות החסידיות.

"אומנם שמעתי על המקום אך אחרי הביקור אני מבין את הפוטנציאל של המקום והאופציה לרכישת דיור בהישג יד. אמליץ בחום רב לקבוצות חסידיות להגיע ולהקים כאן קהילתם" אמר.

בתקופה האחרונה קיימת התפתחות קהילתית ביישוב, ונבנים עוד כ-120 יחידות דיור המיועדים לאברכים ובוגרי ישיבות. הבניה היא של חברת 'אריאל יזמות' בשיתוף חברת 'ש.א.ג (ולול) בניה ופיתוח בע"מ בראשות זאב וולוול הורביץ ויחדיו מציעים ניסיון רב שנים דבר המעניק יתרון מבחינה מקצועית , תכנונית והן מבחינת שירות ובטחון ללקוח.

צילום: יח"צ  18/06/2017
 

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » סגר"ע ירושלים יוסי דייטש בסיור במעלה עמוס - תיעוד