ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
20/6/2018 - יום רביעי ז' בתמוז תשע"ח
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » רשות המסים חשפה רשת לזיוף חשבוניות והלבנת הון - צפו

רשות המסים חשפה רשת לזיוף חשבוניות והלבנת הון - צפו

בפעילות משותפת של חקירות מע"מ ירושלים ומשטרת ישראל נעצרו 6 חשודים בחשד להונאת סחר בחומרי בניין והלבנת הון בהיקף של כ – 70 מיליון ₪.

חקירה סמויה של חקירות מע"מ ירושלים והמשטרה, הפכה הבוקר לגלויה עם פשיטת כוחות המשטרה על בתיהם של 6 חשודים בהלבנת הון וזיוף חשבוניות מס אותם ביצעו באמצעות 6 חברות 'קש' פיקטיביות במקומות שונים בארץ בהיקף של כ – 70 מיליון ₪. בחיפוש שנערך בבתיהם של החשודים ע"י כוחות המשטרה באמצעות צווי חיפוש שניתנו מראש ע"י בימ"ש, נתפסו רכבי יוקרה, שעונים רבים יקרי ערך וכ – 2 מיליון ₪ במזומן.

החקירה הסמויה התנהלה מזה מספר חודשים, במהלכם נאספו ממצאים וגובשה תשתית ראייתית כנגד החשוד מרכזי (45, ירושלים) ובנו ( 21, ירושלים) בחשד שהם מנהלים חברה 'לחומרי בניין' ומספר חברות 'קש' נוספות באמצעותם היו "רוכשים" ו"מזייפים" חשבוניות מס' במטרה לגרוף לכיסם את המע"מ עליו הצהירו "ששילמו". ארבעת החשודים (שנות ה – 40) הנוספים נעצרו בחשד להפעלת חברות 'הקש', זיוף החשבוניות וסיוע בהלבנת ההון.

*כאמור, הבוקר הפכה החקירה גלויה עם פשיטת כוחות המשטרה ו'חוקרי מע"מ ירושלים' על בתיהם של 6 החשודים והבאתם לחקירה בתחנת שלם במשטרת מחוז ירושלים ובמסגרתה הוקפאו חשבונות בנק באמצעותם עפ"י החשד השתמשו החשודים לצורך הלבנת ההון.

צילום: דוברות משטרת ישראל  07/05/2017
 
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » רשות המסים חשפה רשת לזיוף חשבוניות והלבנת הון - צפו