ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
2/6/2020 - יום שלישי י' בסיוון תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » כביש 77: החל שלב ב' בהקמת מחלף הושעיה - תיעוד

כביש 77: החל שלב ב' בהקמת מחלף הושעיה - תיעוד

ממשרד התחבורה וחברת נתיבי ישראל נמסר, כי החלו עבודות שלב ב' בהקמת מחלף הושעיה, במסגרתן הוקם צומת חדש, מרומזר ובטיחותי שהוקם לטובת משתמשי הדרך בזמן העבודות. הצומת נפתח לתנועה בכניסה להושעיה בתוואי כביש 77, במרחק של כ- 300 מטרים מזרחה מהצומת הקיים. הכניסה והיציאה להושעיה תתבצע כעת דרך הצומת החדש בלבד, עד השלמת הקמת המחלף.

השינויים בתנועה מתקיימים כחלק מפרויקט חברת נתיבי ישראל להקמת ארבעה מחלפים חדשים לאורך כביש 77 שבצפון, בין מחלף גולני למחלף המוביל, שיבטלו את הצמתים המרומזרים- בהושעיה, טורעאן, בית רימון וציפורית.

הקמת מחלף הושעיה בכביש 77, יבטל את הרמזור הקיים בצומת ואת הפניות שמאלה ובכך יאפשר השתלבות בטוחה ומהירה בכביש הראשי וכניסות ויציאות בטוחות ליישוב הושעיה, על ידי צמצום החיכוך בין כלי הרכב בתוואי. מחלף הושעיה החדש, מוקם בתוואי עבודה המשתרע לאורך של כ- 2.7 ק"מ, ויכלול גשר אינטגרלי שיוקם במבצע הנדסי מורכב ויתנשא לגובה של 7 מטרים מעל כביש 77, יוקמו רמפות מחלף לעליה וירידה, בנוסף תוקם דרך ייעודית חדשה למעבר בטוח של חקלאים ותתבצע העתקת תשתיות.

מחברת נתיבי ישראל נמסר, כי פרויקט הענק בכביש 77 תוכנן בקפידה רבה, בתוכנית מורכבת שארכה זמן רב, זאת במטרה לבצע הלכה למעשה את השיטה שמקדם משרד התחבורה, באמצעות חברת נתיבי ישראל הכוללת הקמה של מחלפים המבטלים צמתים מרומזרים ומאפשרים זרימת תנועה, מזעור חיכוך בין כלי הרכב ומענה בטיחותי למשתמשי הדרך. הפרויקט כולל הקמה של מעברים בטיחותיים לחקלאים, מעברים תת קרקעיים להולכי רגל וחיילים, בסמוך למחנות הצבאיים, ובמקומות בהם נדרשה חציית כביש ראשי. בפרויקט זה כמו בשאר הפרויקטים של חברת נתיבי ישראל, קיבל אופיו הכפרי והירוק של האזור חשיבות עליונה בתכנון המוקדם, ויתבצע פיתוח נופי נרחב ופעולות לשימור ערכי הטבע.

חברת נתיבי ישראל מבקשת מהנהגים לנהוג במשנה זהירות ולעקוב אחר פקחי התנועה שיפעלו במקום וכן התמרורים המוצבים בתוואי.

צילום: חברת נתיבי ישראל - תקשורות יעל שביט   01/03/2017
 

צילום: חברת נתיבי ישראל
צילום: חברת נתיבי ישראל

צילום: תקשורות יעל שביט
צילום: תקשורות יעל שביט

צילום: חברת נתיבי ישראל
צילום: חברת נתיבי ישראל

צילום: חברת נתיבי ישראל
צילום: חברת נתיבי ישראל

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » כביש 77: החל שלב ב' בהקמת מחלף הושעיה - תיעוד