ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
28/10/2020 - יום רביעי י' בחשון 5781
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » הנשיא אירח את טקס ההוקרה למצטייני ביטחון הפנים בישראל -צפו

הנשיא אירח את טקס ההוקרה למצטייני ביטחון הפנים בישראל -צפו

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין, אירח בבית הנשיא טקס הוקרה לשלושים מצטייני המשרד לביטחון פנים. בטקס הוענקו תעודות ל-16 מצטיינים ממשטרת ישראל, 8 מצטיינים משירות בתי הסוהר, 5 מצטיינים מהרשות הארצית לכבאות והצלה ומצטיין הרשות להגנת העדים.

המצטיינים קיבלו את תעודות ההוקרה מידי השר לביטחון פנים ומפכ"ל המשטרה. באירוע נשאו דברים נשיא המדינה, השר לביטחון פנים גלעד ארדן, והמפכ"ל רוני אלשיך שנשא דברים בשם כלל ראשי הארגונים במשרד.

בפתח דבריו אמר הנשיא: "התכנסנו כאן היום לומר לכם תודה על עשייתכם הענפה לאורך השנה כולה. על האופן בו אתם מגנים במסירות, בדבקות, בנאמנות, באומץ לב ובחירוף נפש על אזרחי מדינת ישראל. תושייתכם, אומץ לבכם ומסירותכם שלא יודעת יום ולילה, הם המאפשרים את קיומן של שמחות וחגיגות לצד חיי שגרה יומיומיים במדינת ישראל."

"יש כאן מושבניקים, עירוניים, חילונים, דתיים, וחרדים, ואפילו מצטיינת חרדית, יהודים כמו גם ערבים", המשיך הנשיא ואמר: "אולם, תבניות נוף המולדת השונות אינן מקהות את תחושת השליחות ואת הרוח המשותפת - לתרום את חלקכם להבטחת שלומם של אזרחי ישראל. רוח זו שניכר, אדוני השר, כי היא נושבת בכל אגפיה של מערכת ביטחון הפנים, היא המניעה את פעילותכם."

עוד הוסיף הנשיא ואמר: "מדינת ישראל תהיה אי של מצוינות. היום כשהעורף הוא חזית, השמירה על ביטחון הפנים היא אתגר רב משימתי. יש גם מצטיינים מאחורי הקלעים או מאחורי הסורגים. אנשי ונשות שרות בתי הסוהר והרשות להגנה על עדים - שעבודתכם מתבצעת הרחק מן המצלמות אך מהווה נדבך מהותי בביטחון הפנים הישראלי." בסיום דבריו הודה הנשיא לבני המשפחה של המצטיינים על התמיכה לה הם זוכים מבית המאפשרת להם את מילוי תפקידם.

מדברי השר לביטחון פנים באירוע: "היום כשאנחנו מעניקים תעודות הצטיינות למצטייני המשרד לבטחון פנים אנחנו מצדיעים לעוסקים במלאכה כולם. אלו שכאן ואלו שאינם, אלו שהצטיינו במשימותיהם ואלו שביצעו את משימותיהם על הצד הטוב ביותר. אני מבקש למסור בשם הציבור כולו תודה מעומק הלב. תודה וכבוד והערכה לכל העומדים על המשמר, שבלעדיהם לא ניתן היה לקיים את החיים כיופיים ובשגרתם. קראתי בהתרגשות את פרטי המצטיינים, ליבי התרחב אל מול הפסיפס המופלא של מי שאנו עומדים לכבד כאן. מצטיינים חרדים, עולים, בני מיעוטים, עובדי המערכת ומתנדביה, כולם התעלו על עצמם בשגרה ובמשבר ושימשו דוגמה ומופת."

מדברי מפכ"ל המשטרה: "משטרת ישראל חותרת למצויינות ולכן בוחרת להבליט היום את מצוייניה. רק גישה כזו, שאיננה שוקטת על השמרים, שאיננה מסתפקת בשום הישג, שמאתגרת את עצמה, מתחקרת את הישגיה ומעלה את הרף, משיגה מצויינות. כאשר זו הנורמה התרבותית הארגונית-אנו משיגים ארגון לומד. המשטרה איננה בנויה מפלטפורמות לחימה. היא בנויה מאנשים. ההון האנושי של משטרת ישראל הוא המשאב האיכותי המרכזי העומד לרשותה, בהתמודדות עם האתגרים הרבים המוצבים בפניה."

צילום: מארק ניימאן / לע"מ  26/02/2017
 
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » הנשיא אירח את טקס ההוקרה למצטייני ביטחון הפנים בישראל -צפו