ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
31/5/2020 - יום ראשון ח' בסיוון תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » משטרת ישראל השיקה עשר ספינות שיטור חדשות - גלריה

משטרת ישראל השיקה עשר ספינות שיטור חדשות - גלריה

משטרת ישראל ערכה טקס רשמי, להשקת 10 ספינות השיטור החדשות מסוג "צרעה" שנכנסו לפעילות מבצעית במרחב הימי, לשם מתן שירות מציל חיים לציבור, לאורך קו החוף בים התיכון, ים סוף והכנרת.

הטקס נערך במרינה הרצליה, במעמד השר לבט"פ, מפכ"ל המשטרה ור' אג"ם, בהשתתפות חברי הספ"כ ומוזמנים נוספים, במהלכו הוצגו היכולות המבצעיות של מערך השיטור הימי, בדגש על שילוב הספינות מסוג "צרעה" ואופנועי הים החדישים וכן הוסר הלוט החושף את שם הספינה "הכרמל".

טרם הטקס, קבלו השר והמפכ"ל סקירה מקצועית אודות הספינות החדשות ויצאו להדגמת יכולות בלב ים, במהלך תנועתם אל המרינה בהרצליה (אל מקום הטקס)., שכללה תרגולות מבצעיות ללכידת אופנוע ים משתולל, חילוץ אדם טובע ועוד.

להדגיש, כי מדובר בהליך הצטיידות מורכב, שהושלם עתה בתום עבודת מטה מורכבת שנערכה באגף המבצעים של משטרת ישראל, במסגרתה אופיינו הצרכים המבצעיים של יחידות השיטור והוכנסו שיפורים ומערכות טכנולוגיות מתקדמות בכלי השייט, לרבות אמצעים לגילוי והצלת חיים בתנאי יום ולילה, שיוט ותמרון מהיר במים בתנאי מזג אוויר משתנים, לשם מתן מענה אופטימאלי.

השר לבט"פ ציין: העולם השתנה והאיום המרכזי כיום הוא בעורף.משטרת ישראל מתעצמת בכל מקום:ביבשה, באוויר והיום גם בים. הספינות החדשות יחד עם אופנועי הים המהירים יקנו לנו יכולות חדשות להגן על האזרחים בים וגם להציל חיים.

המפכ"ל אמר: היום אני מציינים אבן דרך חשובה בבניין הכוח, המצעידה את יחידת השיטור הימי לעידן חדש , המשלב "צרעות" ואופנועי ים, למתן מענה מיטבי למגוון האתגרים. הצרעות שלנו לא אוספות צוף וגם לא אבקה מפרחים, הן אוספות טובעים, נסחפים עם או בלי היפותרמיה.. הן מהוות את המושיע למי שכבר חשב שכוחותיו אפסו והגיע חלילה סופו.

ר' אגף המבצעים במשטרה – ניצב אלון לבבי: אגף המבצעים - על יחידותיו המבצעיות משנה את פניו. מסוקים חדשים, כלי רכב ואופנועים. טכנולוגיה מתקדמת. והיום - לאחר עבודת מטה ארוכה וקפדנית, אנו משיקים 10 ספינות חדשות ועשרה אופנועי ים. למעשה מתחדש היום כל הצי הימי של משטרת ישראל. באוויר - ביבשה - וכעת בים. לשרת ולהגן בכל המימדים.

צילום: דוברות המשטרה  12/02/2017
 
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » משטרת ישראל השיקה עשר ספינות שיטור חדשות - גלריה