ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
7/6/2020 - יום ראשון ט"ו בסיוון תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » הרוגים ופצועים באוטובוס שנפל לתהום סמוך למעלה לבונה - צפו

הרוגים ופצועים באוטובוס שנפל לתהום סמוך למעלה לבונה - צפו

עקב דיווח על אוטובוס שנפל לתהום סמוך למעלה לבונה הוזעקו למקום מספר רב של מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה סניף בנימין, סניף ירושלים וסניף שומרון. כוחות משטרה וכיבוי גדולים. וצוותי זק"א.

מיכאל חי כהן מתנדב רפואת חירום איחוד הצלה סיפר: "מוקד 1221 של איחוד הצלה הזעיק אותנו עקב דיווח על אוטובוס שנפל לתהום. יצאתי למקום מהישוב אדם וכשהגעתי לזירה ירדתי רגלית יחד עם ראש הסניף ומתנדבים נוספים כעשר דקות הליכה תוך כדי גשם שוטף ובוץ עד שהגענו לאוטובוס ההפוך שם למרבה הצער נתקלנו במספר נפגעים ללא הכרה וללא דופק ונשימה ונפגעים נוספים במצבים שונים. ביקשנו ממוקד איחוד הצלה להזניק למקום מסוקים לסיוע בפינוי הנפגעים עקב זירה קשה ומסובכת לפינוי הנפגעים רגלית".

מנחם לף ראש סניף בנימין של איחוד הצלה מסכם: "מדובר בערב קשה עם זירה קשה של אוטובוס שנפל לתהום והתהפך. יצאתי לשטח יחד עם מספר רב של מתנדבי רפואת חירום של הסניף תוך סיוע של מתנדבים נוספים שהגיעו מירושלים ומישובי השומרון. לאחר צעידה רגלית בחושך ובגשם הגענו לאוטובוס ההפוך והענקנו סיוע רפואי ראשוני לנפגעים שחלקם פונו במסוקים של צה"ל לבתי החולים".

חיים וינגרטן ראש אג"מ. אמר "האוטובוס התגלגל לתוך הוואדי בעומק של עשרות מטרים. הגישה הייתה קשה מאוד. המתנדבים שהגיעו פעלו במסירות רבה תוך כדי גשם שוטף. לאחר פינוי כל הפצועים מהשטח. מתנדבי זק"א טיפלו בגופות ובאיסוף הממצאים עד שעות הבוקר המוקדמות".

צילום: אורי דיוויס דוברות איחוד הצלה וחיים בלך דוברות זק"א  27/01/2017
 

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » הרוגים ופצועים באוטובוס שנפל לתהום סמוך למעלה לבונה - צפו