ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
29/5/2020 - יום שישי ו' בסיוון תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » רמת השרון: תלמידי חטיבת הביניים "קלמן" בפרויקט חברתי - צפו

רמת השרון: תלמידי חטיבת הביניים "קלמן" בפרויקט חברתי - צפו

"תעביר את זה הלאה" סביבתי-חברתי ברמת-השרון: המעשים הטובים של תלמידי חטיבת הביניים "קלמן" למען הסביבה והקהילה. במסגרת השתלמות מוסדית של המורים בחטיבת הביניים "קלמן" ברמת-השרון בנושא "קיימות", בהנחיית "הרשת הירוקה", קידמה המורה אסתי חנסון, מחנכת כיתה ח'7 עם תלמידיה פרויקט "תעביר את זה הלאה" סביבתי-חברתי.

הרעיון שעומד מאחורי הפרויקט הוא, שכאשר עושים מעשה טוב למישהו, אותו אדם ישמח וגם הוא יעשה מעשה טוב לאדם נוסף, וכך הלאה. במסגרת היוזמה, תלמידי כיתה ח'7 לקחו על עצמם ליצור שינוי חיובי למען הסביבה והקהילה וביום שישי האחרון התלמידים הפשילו שרוולים ועזרו בניקוי של הפארק העירוני ברחוב הנצח ובמהלך השבוע יתנדבו לנקות, לשפץ ולסייע בעבודת הגידור והגינון לעמותת ״המשקם״ המעסיקה אנשים בעלי מוגבלויות וצרכים מיוחדים במעון בניהולה, שנפתח מחדש ברמת-השרון.

בנוסף, הם יצאו בעוד כשבועיים לכפר הירוק להתנדב ולמסור שמיכות, מזון, חטיפים וצעצועים לעמותת sos חיות - מצרכים ואביזרים אותם הם אוספים מתלמידי בית הספר כבר למעלה מחודש. היוזמה "הירוקה" למען הסביבה והקהילה זכתה לתגובות חמות ביותר מהתלמידים, שזוכים במהלך השנה למגוון פעילויות העשרה ולחיזוק ערכי החינוך הסביבתי, מיחזור ושמירה על הטבע.

צילום: חטיבת הביניים קלמן  24/01/2017
 
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » רמת השרון: תלמידי חטיבת הביניים "קלמן" בפרויקט חברתי - צפו