ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
1/6/2020 - יום שני ט' בסיוון תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » צפו: יחידת 'עטלף' של מג"ב מאתרת עבריינים מקילומטרים מרחק

צפו: יחידת 'עטלף' של מג"ב מאתרת עבריינים מקילומטרים מרחק

לוחמי יחידת 'עטלף' של מג"ב יחד עם שוטרי אגף התנועה במטרה להציל חיים בכבישים המרכזיים במדינה. במסגרת הפעילות ממקמים הלוחמים אשר נטמעים בשטח, תצפיות לעבר הכבישים במטרה לאתר עברייני תנועה ולאכוף עבירות תנועה. נהג אשר עובר על החוק, מצולם ומתועד ממרחק של קילומטרים ונעצר ע"י הלוחמים ושוטרי התנועה אשר מציגים לו את אשר עשה במהלך הנסיעה ובניגוד לחוק.

מפקד יחידת התצפיות מסר: "המאבק בקטל בכבישים והשת"פ בין אגף התנועה ליחידת התצפיות של מג"ב, מביא לתפיסתם של עברייני תנועה משמעותיים והתנהגות בריונית בכביש. ע"י פריסה חכמה של הלוחמים בצידי הכבישים בתחכום רב, אנחנו מצליחים לסייע בביצוע אכיפה אפקטיבית. הלוחמים מרגישים תחושה של שליחות בפעילות שונה ממה שהם רגילים כאשר הם פועלים כנגד טרור ופשיעה חמורה. אני בטוח שככל שנרבה בפעילויות מסוג זה נצליח להפחית את כמות תאונות הדרכים."

ממשטרת ישראל נמסר: אגף התנועה ביחד עם מג"ב ימשיכו לבצע פעילות איכותית כחלק משינוי המיקוד באכיפת עבירות מסכנות חיים וביריונות בכביש, ולראיה רק בחודשיים האחרונים ראינו עלייה של 91% באיתור עבירות של שימוש בטלפון סלולרי במהלך נהיגה. אנו חוזרים וקוראים לנהגים לנהוג בצורה בטוחה ובהתאם לחוק.

צילום: דוברות המשטרה  19/01/2017
 


© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » צפו: יחידת 'עטלף' של מג"ב מאתרת עבריינים מקילומטרים מרחק