ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
8/8/2020 - שבת י"ח באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » אשדוד: המשטרה וארגון אלו"ן בתרגיל איתור נעדרים - תמונות

אשדוד: המשטרה וארגון אלו"ן בתרגיל איתור נעדרים - תמונות

תרגיל איתור נעדרים נערך על ידי משטרת ישראל ובהשתתפות מתנדבי ארגון "אלו"ן" באשדוד. במהלך הערב הגיעו לצפות ולהתרשם מהתנהלות התרגיל ומשיתוף הפעולה המוצלח סגן השר איוב קרא, יו"ר ארגון "אלו"ן" מר אביתר אלבאז, מנכ"ל עיריית אשדוד מר אילן בן עדי, קב"ט העירייה מר אריה איטח ונוספים.

מדוברות משטרת לכיש נמסר: " תרגיל זה מטרתו הידוק שיתוף הפעולה בין המשטרה האמונה בין משימותיה על איתור נעדרים, פעילות המתקיימת מידי יום, לבין גופים וארגונים שונים המתנדבים לסייע תוך מיצוי יכולותיהם השונות, ושכזה, ארגון "אלו"ן" השתתף בתרגיל".

בתרגיל נטלו חלק עשרות שוטרי ומתנדבי משטרת ישראל יחד עם מתנדבי "אלו"ן", תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים ומבצעיים שונים, הן של משטרת ישראל והן של ארגון "אלו"ן".

צילום: דוברות המשטרה וארגון אלו"ן  10/01/2017
   
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
1. אני רוצה להודות לכל המתנדבים ושוטרי ישראל 10-1-2017 23:12
* טוהר וולפמן
על התרגיל המעולה על מאמציהם ונכונותם לתרגיל כאילו מקרה חירום היה. תודה רבה לראשי פיקוד לחברי ההנהלה לבוב ולאביתר אלבאז על התרגיל האיכותי . בשם ראש מרחבי י-ם ומרכז אני מאוד התרגשתי בעמדת החפ"ק. תודה לכולם
2. כל הכבוד 10-1-2017 23:12
* טוהר וולפמן
אני רוצה להודות לכל המתנדבים ושוטרי ישראל על התרגיל המעולה על מאמציהם ונכונותם לתרגיל כאילו מקרה חירום היה. תודה רבה לראשי פיקוד לחברי ההנהלה לבוב ולאביתר אלבאז על התרגיל האיכותי . בשם ראש מרחבי י-ם ומרכז אני מאוד התרגשתי בעמדת החפ"ק. תודה לכולם
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » אשדוד: המשטרה וארגון אלו"ן בתרגיל איתור נעדרים - תמונות