ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
7/8/2020 - יום שישי י"ז באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » אשדוד: לוחמי אש בתרגיל גלישה וטיפוס על חבלים - תמונות

אשדוד: לוחמי אש בתרגיל גלישה וטיפוס על חבלים - תמונות

כחלק משמירת כשירות מבצעית של היחידה לחילוצים מיוחדים מתחנת הכיבוי אשקלון ואשדוד קיימו ביחידה תרגיל בתחנות אשדוד ואשקלון במשך 3 ימים. באשדוד תרגלה היחידה חילוץ מהמבנה בעזרת אמצעים יחודיים בהם משתמשים הלוחמים להשלפת פצוע. מערכות הרמה וחלוקות משקל. בנוסף תרגלו את מיומנותם האישית בכל העוסק בגלישה על חבל. טיפוס על חבל. תפעול תקלות יזומות וחילוץ מעגורן.

כמו כן בעיר אשקלון בסיוע של הקבלן יצחק אטיאס אשר הקריב את המנוף לטובת האימון תרגלה היחידה את יכולותיה בטיפוס על קונסטרוקציית מתכת בחלקה החיצוני. כאשר התרחיש דימה קריסת הסולם וחוסר יכולת טיפוס רגילה. בנוסף תרגלה היחידה טיפוס על המנוף עליה לנקודה העליונה ביותר וחילוץ מפעיל המנוף בצורה בטוחה אל הקרקע. חילוץ מחלל מוקף רחב/צר: במתאר מורכב ומסובך זה תרגלה היחידה ירידה לביוב עם מיגון מתאים למתארים הללו. התמודדות עם הסכנות של אווירה נפיצה ואווירה רעילה.

אלי כהן דובר כב"ה מחוז דרום מסר: "חילוץ פצוע מחללים מוקפים דורש מיומנות גבוהה בקרב הלוחמים ובהתמודדות עם תנאים קלסרופוביים. היחידה לחילוצים מיוחדים עורכת תרגול במהלך השנה על מנת לשמור על רמת מקצועיות גבוהה ולהתכונן לכל תרחיש ".

צילום: דוברות כב"ה מחוז דרום  13/12/2016
  
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » אשדוד: לוחמי אש בתרגיל גלישה וטיפוס על חבלים - תמונות