ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
23/9/2020 - יום רביעי ה' בתשרי 5781
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » מצילים חיים עם פחות סיכונים - חולקו 'נשמיות' לאיחוד הצלה

מצילים חיים עם פחות סיכונים - חולקו 'נשמיות' לאיחוד הצלה

גם במגזר העסקי מתגייסים למען הלוחמים באש ולנפגעי השריפות. חברת 3M, החברה המובילה בעולם לציוד ומיגון אישי מתגייסת למען מתנדבי איחוד הצלה המסייעים בהענקת טיפול ראשוני לנפגעים בגל השריפות. החברה סיפקה כ-300 נשמיות שחולקו למתנדבי "איחוד הצלה" שיוצאים להעניק טיפול רפואי ראשוני בזירות האירועים של שריפות הענק.

גם במהלך יום האתמול וגם היום יצאו עשרות מתנדבים באיחוד הצלה והעניקו סיוע רפואי ראשוני לנפגעים קל משאיפת עשן בזירות של שריפות הענק בזכרון יעקב, נשר, דולב, נטף, נוה אילן, עתלית, יער חדרה, נוה שלום, מבוא חורון וישובים נוספים. הנשמיות מיועדות להקל על המתנדבים בעבודתם, לסייע להם לנשום בקלות ולתפקד בצורה מיטבית. הנשמיות שתרמה 3M בעלות שסתום מיוחד המספק הגנה מפני חלקיקים הממלאים את האוויר בעת שריפה ומהווים סכנה עיקרית לצוותים באזורי השריפה. כמו כן הנשמיות מכילות פחם פעיל המסייע גם בנטרול הריחות בזמן השריפה. "

בעת חירום ומשבר הפוקד את המדינה, חובה גם על כולנו במגזר העסקי להירתם ולתרום ככל שביכולתנו לסיוע לכוחות הביטחון ומתנדבי ההצלה" אומר יונתן פנטנוביץ' מנכ"ל 3M ישראל. והוסיף: "אני משוכנע כי חברות נוספות יירתמו לתרום ולסייע להקל את עבודתם של האנשים שפועלים למען האזרחים שנמצאים תחת סכנת העשן והשריפות".

צילום: אגף מדיה איחוד הצלה  23/11/2016
  
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » מצילים חיים עם פחות סיכונים - חולקו 'נשמיות' לאיחוד הצלה