ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
3/8/2020 - יום שני י"ג באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » נעצר חשוד בהברחת מטרנה ואבקת כביסה מאילת - תמונות

נעצר חשוד בהברחת מטרנה ואבקת כביסה מאילת - תמונות

תושב תל שבע עוכב בחשד כי נהג לקנות מוצרים באילת בכמות מסחרית ובשווי של עשרות אלפי שקלים, תוך כדי שהוא מנצל את הפטור ממע"מ, ולמכור אותם ברחבי הדרום תוך כדי עשיית רווח מפערי המיסוי. החשוד במעשים נעצר במחסום ביציאה המערבית של אילת על ידי חוקרי יחידת הסמים של מכס ומע"מ אילת, כאשר רכבו עמוס במוצרי צריכה לתינוקות ומוצרי מכולת בשווי כולל של כ- 30,000 ₪.

חקירה ראשונית העלתה כי הוא ביצע רכישות במספר מוקדים בעיר ללא תשלום מע"מ, ואסף בהדרגה סחורה בכמות מסחרית ולאחר מכן ניסה לצאת את העיר ולמכור את הסחורה באזור הדרום ובכך עבר עבירה פלילית. כמו כן, גילו החוקרים כי החשוד אינו רשום כלל ברשות המסים ואינו מדווח על הכנסותיו. מהמשך חקירתו וחיפוש במסמכיו עולה כי החשוד ביצע מספר רכישות בדרך זו בתקופה האחרונה בערך ראשוני של כ- 50,000 ₪.

החשוד הודה כי ביצע רכישות באילת בדרך זו מספר רב של פעמים בעבר ונהג להרוויח את סכום המע"מ לכיסו. הרכב והסחורה נתפסו עד לקבלת החלטה בעניין. מנהלת מכס ומע"מ אילת, אדית הרוש "בכוונת רשות המסים לנהוג ביד קשה כנגד מבריחי טובין מאזור הסחר החופשי באילת. רשות המסים עומדת על המשמר ימים כלילות בכדי למגר תופעות אלה, וכנגד החשוד יופעלו כל האמצעים הניתנים על פי חוק".

צילום: מכס אילת  08/11/2016
 © כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » נעצר חשוד בהברחת מטרנה ואבקת כביסה מאילת - תמונות