ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
25/5/2020 - יום שני ב' בסיוון תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ילדי עובדי בית הנשיא קישטו את הסוכה עם נשיא המדינה - גלריה

ילדי עובדי בית הנשיא קישטו את הסוכה עם נשיא המדינה - גלריה

ילדי עובדי בית הנשיא נפגשו עם נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין ועמלו יחדיו על קישוט הסוכה במשכן הנשיא. בטרם החלו לקשט, הזמין הנשיא את אזרחי ישראל כולם לעלות לירושלים בחול המועד ולבקר בבית הנשיא. בדבריו התייחס הנשיא להצבעה הצפויה היום באונסק״ו על הצעת החלטה המטילה ספק בקשר ההיסטורי של היהדות והכותל.

״אני מבקש לברך את כל עם ישראל בחג סוכות שמח חג שאותו נוכל לחגוג בגלל מסירותם ופעילותם של כוחות הביטחון הראויים בהחלט לשבח,״ פתח הנשיא. ״אין חג הקשור יותר לירושלים כחג הסוכות. חגי ישראל כולם על הקשר הבל ינתק בין עמנו לבין ארצנו ושום פורום (או גוף) בעולם לא יוכל לבוא ולומר כי אין קשר בין העם היהודי לארץ ישראל ולירושלים. גוף שעושה זאת פשוט מבזה את עצמו,״ אמר הנשיא.

״אנחנו מבינים גם ביקורת,״ הוסיף הנשיא, ״אבל היסטוריה אי אפשר לשנות. אני רוצה גם להזמין את כל עם ישראל לסוכת השלום כאן בבית הנשיא - בואו תתארחו בסוכה שהיא סוכת ביתכם. בית הנשיא הוא בית של כל אזרח בישראל. מכאן לכו אל הכותל. לא כדי להסביר לאף אחד את הקשר בינינו לבין הכותל אלא כי פשוט כי אין דבר שמעניק התעלות נפש גדולה יותר מאשר להיות גם בכותל ישראל.״

צילום: מארק ניימן/ לע"מ  15/10/2016
 
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » ילדי עובדי בית הנשיא קישטו את הסוכה עם נשיא המדינה - גלריה