ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
11/8/2020 - יום שלישי כ"א באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » תל אביב: לוחמי אש בתרגיל רחב היקף במגדל קרדן - תמונות

תל אביב: לוחמי אש בתרגיל רחב היקף במגדל קרדן - תמונות

תרגיל מחוזי רחב היקף נערך במגדל קרדן ברחוב מנחם בגין 154. בתרגיל נערכו מספר תרחישים, איתם נדרשו לוחמי האש של תחנה אזורית תל-אביב להתמודד ולתת מענה ופתרונות. בין התרגילים, תורגל תרחיש של חילוץ לכודים עקב שריפה שפרצה במרתף התת קרקעי של ״מגדל קרדן״ .

בכבאות מחוז דן וופיקוד מכבי האש ת״א-יפו הגדירו את התרגיל כתרגיל מוצלח ובעל משמעות רבה ותובנות מקצועיות בתחום תורת הלחימה בשריפות במבנים רבי קומות . בתרגיל השתתפו כלל גורמי הפיקוד והמטה של מחוז דן וכן שתי משמרות לוחמי אש של תחנת ת״א כמתורגלת ותחנת רמת גן כתחנה מבקרת.

מפקד תחנת כיבוי אש ת״א- יפו , טפסר דורון נתנאל, מסר: "הבוקר ערכה תחנה אזורית תל-אביב תרגיל במתווה של שריפה בבניין גורד שחקים. תרגיל זה הוא חלק מהערכות התחנה לתרחיש קיצון של שריפה במבנה משרדים גורד שחקים המכיל מאות עובדים . לוחמי האש תירגלו הפעלה של מערכות בטיחות האש של המבנה, חתירה למגע וחילוץ לכודים מהקומות הגבוהות של המבנה. אנו רואים בבניה לגובה את אחד האתגרים המרכזיים איתם נאלצים לוחמי האש ומדור בטיחות אש להתמודד. תרגיל זה משלים פעולות נוספות שאנחנו כתחנה עורכים כדי למקצע את לוחמי האש בטיפול במתאר מסוג זה".

צילום: דוברות כבאות מחוז דן   29/09/2016
       
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » תל אביב: לוחמי אש בתרגיל רחב היקף במגדל קרדן - תמונות