ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
7/7/2020 - יום שלישי ט"ו בתמוז תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » צפון: תאונה קטלנית על כביש 66 סמוך לצומת מגידו - גלריה

צפון: תאונה קטלנית על כביש 66 סמוך לצומת מגידו - גלריה

בתאונה חזיתית בין 2 כלי רכב פרטיים, שברכב אחד נסעו גבר ואישה וברכב השני נסעו 3 נשים.

חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותן של 2 נשים כבנות 50 ומעניקים טיפול רפואי ומפנים לבתי החולים העמק ורמב"ם 3 פצועים במצב קשה, בהם: אישה בשנות ה-50 , אישה בשנות ה-70 שפונו בניידות טיפול נמרץ של מד"א לבי"ח העמק, וגבר בשנות ה-50 שמפונה במסוק מד"א לבי"ח רמב"ם.

חזי גרוסברד מתנדב איחוד הצלה סיפר: "מדובר בתאונה עם מעורבות שני כלי רכב. יחד עם ראש סניף איחוד הצלה ביקנעם שהגיע לזירה הענקנו טיפול רפואי לגבר ואשה במצב קשה ובינוני. פצוע נוסף פונה טרם הגעת הכוננים לזירה. למרבה הצער נקבע מותן בזירה של שתי נשים שהיו ללא הכרה וללא דופק ונשימה".

סגן מנהל מרחב גלבוע פראמדיק מד"א וויסאם זועבי שהגיע למקום סיפר: "במרכז הכביש עמד רכב מעוך שבתוכו גבר ואישה ובתעלה בצד הכביש רכב נוסף גם הוא מעוך שבסמוך אליו שכבה אישה בשנות ה-50 ובתוכו שתי נשים נוספת. האישה ששכבה מחוץ לרכב הייתה מחוסרת הכרה ללא נשימה וללא דופק עם פגיעה רב מערכתית קשה ואישה נוספת ברכב השני בכיסא שליד הנהג הייתה גם היא מחוסרת הכרה ללא דופק וללא נשימה. ניסינו להציל את חייהן, הפגיעות היו קשות ובתוך זמן קצר נאצלנו לקבוע את מותן של שתי הנשים. גבר שישב בכיסא הנהג ושתי נשים נוספות מהרכב השני היו בהכרה מלאה וסבלו מפגיעה רב מערכתית, לאחר טיפול מהיר בשטח פינינו את שתי הנשים בניידות טיפול נמרץ לבי"ח העמק ואת הגבר במסוק מד"א לבי"ח רמב"ם, מצבם של השלושה מוגדר קשה ולא יציב."

חזקי פרקש קמב"ץ זק"א צפון, מסר: "כי מדובר בתאונה קשה מאוד בכביש 66 מצומת מגידו לכיוון גבעת עוז. תאונה חזיתית בין 2 רכבים פרטיים. צוות מתנדבים מזק"א צפון שהגיעו למקום מטפלים ב2 הרוגות. בנוסף 3 פצועים פונו במצב קשה לבית החולים".

הרב אנשל פרידמן מפקד זק"א צפון, מסר: "לצערי מדובר בכביש דמים שמוכר לנו מעשרות תאונות בניהם גם קטלניות".

צילום: אהרן ברוך ליבוביץ' - דוברות זק"א  15/08/2016
 

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » צפון: תאונה קטלנית על כביש 66 סמוך לצומת מגידו - גלריה