ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
28/2/2020 - יום שישי ג' באדר תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » טקס לזכר עובדי הרכבת שנהרגו במלחמת לבנון השנייה - תמונות

טקס לזכר עובדי הרכבת שנהרגו במלחמת לבנון השנייה - תמונות

רכבת ישראל ערכה אמש טקס לזכרם של שמונת עובדיה שנפלו במתקפת הטילים על מוסך הרכבת במלחמת לבנון השנייה, לפני עשור ב-16 ביולי 2006. ההתכנסות היתה באנדרטה לזכר הנופלים בקריית ים בנוכחות בני המשפחות השכולות, עובדי רכבת ישראל והנהלת החברה, בכירי משרד התחבורה, וראשי מועצות מקומיות.

מר בעז צפריר, מנכ"ל רכבת ישראל: "מדינת ישראל מציינת עשור למלחמת לבנון השנייה. אתם חברים כבר לא כאן. כולנו התבגרו מאז היום הנורא ההוא, לפני עשר שנים, ורק אתכם נזכור צעירים מחייכים ומלאי חיים. משפחות הנופלים היום חל דבר בישראל. לאחר שנים של דיונים רבים, במוסדות שונים, גם בהשתתפותם, ועדת שרים לענייני חקיקה אישרה את הצעת החוק בנושא ההכרה והזיכרון של חללי ישראל. הנהלת רכבת ישראל, ירון הדרי ואנוכי, בסיוע של ח"כ אייל בן ראובן, נמשיך ונפעל לקידום החוק, ונקפיד לעדכן בנדון. בטוחני שגם בנושא זה נבנה נדבך נוסף של הכרה וזיכרון."

מר ניקה שמחוביץ', יו"ר ועד עובדי רכבת ישראל בטקס: "אין הרבה עובדים שהיו מגיעים לעבודה תחת אש. אני משוכנע כי כל העובדים רצו לשמור על השגרה - הם גיבורים ואני גאה בהם. העובדים הפגינו סולידריות, לויאליות, חברות ומסירות הנפש". ·

הגב' נאוה מנסורה, נציגת המשפחות השכולות "המדינה חייבת להנציח ולזכור את הנופלים במלחמה בדיוק כמו הנופלים האחרים. אנו מודים להנהלת הרכבת על הקשר ההדוק, ההקשבה למשפחות השכולות ולהמשכיות בדרכנו""

צילום: דוברות רכבת ישראל  18/07/2016
 
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » טקס לזכר עובדי הרכבת שנהרגו במלחמת לבנון השנייה - תמונות