ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
20/9/2020 - יום ראשון ב' בתשרי 5781
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » צפו: השר ליצמן חנך רכבי שטח במתחם ההשתלמויות של איחוד הצלה

צפו: השר ליצמן חנך רכבי שטח במתחם ההשתלמויות של איחוד הצלה

שר הבריאות יעקב ליצמן שסייר במרכז ההשתלמויות של 'איחוד הצלה' באוניברסיטת אריאל בשומרון נחשף לתכנים המקצועיים אשר נלמדים במסגרת ההשתלמות השנתית של מתנדבי איחוד הצלה. לאחר מכן, השתתף השר ליצמן בטקס חנוכת רכבי שטח וחילוץ חדשים אשר נרכשו על ידי איחוד הצלה שיסייעו לפעילות הצלת החיים של המתנדבים.

יו"ר איחוד הצלה הרב זאב קשש אמר בסיום הטקס כי לא פעם אנו מוזעקים לאירועי חירום אשר מתרחשים בזירות שאין בהם גישה לכלי רכב רגילים, ובעקבות כך ממתינים זמן רב עד להגעת כוחות הרפואה והחילוץ לחולים והנפגעים, רכבי שטח אלו אשר נחנכו היום ומצטרפים ל"יחידה 4" המפעילה מגוון רכבי שטח 4×4 יסייעו לנו להגיע ליעד המרכזי שלנו של הגעה מהירה לכל אדם הזקוק לעזרה בזמן הקצר והיעיל ביותר.

מנכ"ל איחוד הצלה משה טייטלבוים התייחס לסוגיית ההשתלמות ואמר כי כארגון אשר חרט על דגלו את עניין המקצועיות ללא כל פשרות אנו מקפידים כי כל חובש אשר מתנדב אצלנו ישתתף ביום השתלמות לפחות פעם בשנה וזאת בנוסף לכל ההדרכות המקצועיות אשר מועברות מדי פעם ובהתאם לצורך. יום זה הינו הזדמנות ליישר קו בנושאים מקצועיים וכן לוודא שכלל המתנדבים מעודכנים בכל החידושים הרפואיים הקימים. בהזדמנות זו אני רוצה להודות להנהלת אוניברסיטת אריאל על שיתוף הפעולה והסיוע הרב שניתן על ידם בכדי שנוכל לקיים את ההשתלמויות המקצועיות לאלפי המתנדבים.

צילום: אגף מדיה - איחוד הצלה  06/06/2016
 


© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » צפו: השר ליצמן חנך רכבי שטח במתחם ההשתלמויות של איחוד הצלה