ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
19/1/2021 - יום שלישי ו' בשבט 5781
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » טקס החלפת פיקוד במשטרת ישראל מרחב לכיש - תמונות

טקס החלפת פיקוד במשטרת ישראל מרחב לכיש - תמונות

בטקס החלפת פיקוד על מרחב לכיש במשטרה שנערך היום, קיבל את נס הפיקוד על המרחב ניצב-משנה אילן פרץ שהחליף את המפקד היוצא תת-ניצב אליהו כזרי, שהתמנה לפקד על מרחב ציון במחוז ירושלים. הטקס נערך במעמד מפקד מחוז דרום במשטרה, ניצב דוד ביתן, נציגי סגל הפיקוד הבכיר של המחוז הדרומי, מפקדי מרחב לכיש בעבר, קצינים, שוטרים, מתנדבים, גמלאים ומשפחות שכולות.

כמו כן, כיבדו בנוכחותם גם ראש העיר אשדוד - דר' יחיאל לסרי, וסגן ראש העיר אשקלון - מר אפי מור, שפיקד גם הוא בעבר על מרחב לכיש, ראש מועצת באר טוביה, מר דרור שור, ומכובדים נוספים.

במהלך הטקס נשא דברי פרידה מפקד המרחב היוצא, תנ"צ כזרי, שציין "מרחב לכיש הוא מרחב מוביל. לתחנות המרחב ישנם הישגים יוצאי דופן בכל התחומים. החלפת מפקדים היא הזדמנות למתיחה, לריענון ולחידוש. בטוח בהצלחתכם". בהמשך, נשא דברים מפקד המרחב הנכנס, נצ"מ פרץ שציין בדבריו "אני שמח וגאה לעמוד כאן לפניכם היום. בתחושת אחריות גדולה, וביראת כבוד, אני ניצב כאן מולכם ומקבל לידי את הפיקוד על מרחב לכיש".

מפקד המחוז הדרומי ברך את השניים וציין "אלי, אתה משאיר מרחב חזק. אתה ראוי לכל שבח, מאחל לך הצלחה בהמשך הדרך", והוסיף "אילן, נבחרת לפקד על מרחב לכיש מתוך הכרה ביכולותיך. אתה בקיא בדרך בה יש לפעול ולהוביל את המרחב לשיאים חדשים. בהצלחה גם לך". בין לבין הנעימו את הטקס להקת המחוז בשני שירים, ונשאו מילות ברכה על ידי נציג ראשי הרשויות והמועצות, ראה"ע אשדוד דר' יחיאל לסרי.

צילום: דוברות המשטרה  01/06/2016
  


© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » טקס החלפת פיקוד במשטרת ישראל מרחב לכיש - תמונות