ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
23/1/2021 - שבת י' בשבט 5781
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » שדרות: איחוד הצלה תרגלו - פגיעת רקטה בבית ספר - תמונות

שדרות: איחוד הצלה תרגלו - פגיעת רקטה בבית ספר - תמונות

מתנדבי איחוד הצלה ערכו תרגיל רפואי נרחב "שומרים על הנגב ועוטף עזה". התרגיל התקיים בחצר בית הספר "יסודי התורה" בשדרות לרגל סיום קורסי חובשים בעיר שדרות ובבאר שבע.

50 החובשים החדשים יתנו מענה בכל אירוע חירום רפואי באזור הנגב ועוטף עזה כחלק מ"צוות דניאל" באיחוד הצלה אשר הוקם לזכרו של הילד דניאל טרגרמן שנרצח ביישוב נחל עוז מפגיעת פצמ"ר שירה החמאס במהלך מבצע צוק איתן לפני כשנתיים.

החובשים, יחד עם חיילי חיל הרפואה מהחטיבה הדרומית בצה"ל תרגלו תרחיש המדמה אירוע רב נפגעים במסגרתו רקטה פגעה בחצר בית ספר. תלמידי כיתת המצוינות בבית הספר שימשו נפגעים מדומים בתרגיל. חובשי איחוד הצלה יחד עם החיילים תרגלו טיפול במגוון רחב של פציעות שמקורן בפגיעת הרקטה על מנת להיות מוכנים, חס וחלילה, לתרחיש אפשרי דומה.

עם סיום התרגיל התקיים טקס סיום 'קורס החובשים' במעמד נשיא ומייסד איחוד הצלה אלי ביר, ראש העיר שדרות אלון דוידי, יו"ר הארגון הרב זאב קשש, מנכ"ל איחוד הצלה משה טייטלבוים, מנכ"ל קרן ישראלייף אלי פולק, סמנכ"ל איחוד הצלה לייזר היימן, ורבנים ואישי ציבור.

נשיא איחוד הצלה אלי ביר אמר כי "אני מתרגש לעמוד פה ולראות את המתנדבים שמצטרפים לצוות שמנציח בפעילותו להצלת חיים את זכרו של דניאל טרגרמן. ואני יודע שמשפחתו של דניאל גאים בפעילות המתנדבים ב'צוות דניאל' ומברכים על היוזמה"

צילום: אפרים גרינוולד - דוברות 'איחוד הצלה'  20/05/2016
 


© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » שדרות: איחוד הצלה תרגלו - פגיעת רקטה בבית ספר - תמונות