ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
25/5/2020 - יום שני ב' בסיוון תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » שר הבריאות ליצמן וסגן השר מאיר פרוש בביתר עילית - תמונות

שר הבריאות ליצמן וסגן השר מאיר פרוש בביתר עילית - תמונות

שר הבריאות יעקב ליצמן וסגן שר החינוך מאיר פרוש, ערכו סיור משותף בביתר עילית, כאורחיו של רה"ע מאיר רובינשטיין. בין היתר, חנכו את נקודת מד"א המחודשת, ביקרו במתחם חדר המיון הנבנה כעת, ובמקומות נוספים בעיר. בסיום נערכה ישיבה מקצועית בלשכת ראש העיר. מנכ"ל מד"א אלי בין בסיור: "ליצמן הוא שר הבריאות הטוב ביותר שהיה במדינת ישראל".

סגן השר מאיר פרוש: "אנחנו כאן היום כדי להצדיע לפעילות המצילה חיים של שר הבריאות ליצמן שעושה רבות למען עם ישראל בכלל ולעיר ביתר בפרט".

ראש העיר מאיר רובינשטיין: "ביתר נמצאת בעיצומה של תנופת עשייה והתפתחות חסרי תקדים, אנו גדלים בכל המימדים, גם באוכלוסיה וגם בבניית תשתיות עירוניות ושירות לתושבים. חנכנו תחנת כיבוי, אנחנו חונכים תחנת מדא, בקרוב תחנת משטרה, ובעוד זמן קצר חדר מיון. כל זה למרות שהרשויות החרדיות סובלות מחוסר מענה ממשלתי מספק. לערבים הכינו תכנית חומש, ואני מבקש - תכינו תכנית חומש גם לחרדים".

ליצמן בסיור: "נוכחתי לראות שביתר נמצאת בתנופת התפתחות גדולה. לנוכח בקשת רה"ע, אעלה מחר באזני שר הביטחון יעלון, את בקשת העירייה למימון משרד הביטחון לרכישת אמצעי אבטחה חדשים ומתקדמים לעיר. שמחתי לסייר בביתר עילית עם ראש העיר וידידי סגן השר הרב פרוש, ולראות עיר על תילה בהתפתחות מרשימה ומואצת בכל התחומים. נפעל לשיפור וייעול צרכי הבריאות של תושבי העיר, יחד עם העיריה, מד"א, קופות החולים ולשכת הבריאות המחוזית. חנכנו רכב נט״ן, נקדם הקמת מוקד רפואה דחופה, ותוספת טיפת חלב בשכונות החדשות".

צילום: דוברות ביתר  03/05/2016
   © כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » שר הבריאות ליצמן וסגן השר מאיר פרוש בביתר עילית - תמונות