ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
4/6/2020 - יום חמישי י"ב בסיוון תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » גבעת זאב: טקס הוקרה לכוחות החירום וההצלה -תמונות

גבעת זאב: טקס הוקרה לכוחות החירום וההצלה -תמונות

בגבעת זאב נערך טקס הוקרה לכוחות החירום וההצלה לאור הצלתו של תושב היישוב מנדי ריבקין שנפצע אנוש בפיגוע בתחנת הדלק בכניסה ליישוב, ובחסדי שמיים בנסי ניסים ניצל והחלים.

בטקס נכחו המרא דאתרא של היישוב הרב יוסף טולדאנו, ראש המועצה יוסי אברהמי, מפקד המשטרה סנ"צ אבי כהן, הנס המהלך מנדי ריבקין ומתנדבי איחוד הצלה מצוות גבעת זאב שהעניקו לו טיפול רפואי ראשוני בזירת הפיגוע.

מנדי ריבקין סיפר לנוכחים את נס הצלתו לאחר שנדקר והסכין פגעה מ"מ ספורים מהריאה ומהלב שלו. "הייתי בין שמים וארץ, ללא הטיפול המהיר שקיבלתי מהפראמדיקים וממתנדבי איחוד הצלה לא הייתי כאן היום. אני מודה לבורא עולם על הנס הגדול שעשה לי, ולכוחות הבטחון והמשטרה שפינו את הדרכים בדרכי לבית החולים. הייתי פצוע באורח אנוש ואחרי 8 ימים השתחררתי מבית הרפואה. זהו נס גדול שאפילו הרופאים לא האמינו שזה יקרה".

מפקד המשטרה וראש המועצה שיבחו את פעילות מתנדבי איחוד הצלה צוות גבעת זאב שנותנים מענה ראשוני מהיר יחד עם כלל כוחות ההצלה והחירום במהלך כל ימות השנה להגנה על התושבים ולמתן סיוע בארועי חירום. כ"כ נפרדו במועצה מראש נקודת המשטרה בגבעת זאב דודו פולק שעובר לתפקיד אחר.

צילום: דוברות 'איחוד הצלה' סניף 'גבעת זאב'  20/04/2016
 

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » גבעת זאב: טקס הוקרה לכוחות החירום וההצלה -תמונות