ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
11/8/2020 - יום שלישי כ"א באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » צפו: בית חולים לדובים בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר אילן

צפו: בית חולים לדובים בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר אילן

בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר-אילן בגליל התקיים "בית חולים לדובים". מטרת אירוע חינוכי-קהילתי זה, להפיג פחד וחרדה בקרב ילדים בגילאי 3-6 מטיפול רפואי בכלל ומבית חולים בפרט. המיזם מתקיים זו השנה החמישית, ביוזמת הסטודנטים לרפואה בשיתוף סגל הפקולטה. היענות ילדי צפת והסביבה, בעידוד הגננות וההורים, הייתה מעל למצופה.

כ-800 ילדים, הורים, אחים ואחיות הגיעו בשעה היעודה להשתתף בפעילויות הרבות. סטודנטים וסגל הפקולטה לרפואה קיבלו את הדובים והבובות של ילדי הגליל לטיפול רפואי מסור ומרגש.

במתחם הפקולטה בצפת הוקמו עמדות טיפול מגוונות: קבלת חולים, חדר מיון, חדרי צילום רנטגן, מחלקות כירורגיה, אורתופדיה, עיניים ואף אוזן גרון, חדרי אשפוז וניתוח,עמדת אמבולנס, מרפאת שיניים שבה קיבלו הילדים הדרכה על בריאות השן, על בדיקת שיניים, ועל צחצוח נכון משיננית ומסטודנטים עם זיקה לתחום.

הילדים חוו את התהליך המלא של טיפול רפואי, כשהם מלווים את הדובים והבובות שלהם, שמילאו את תפקיד "הפציינטים". הסטודנטים, כ"רופאים מטפלים" ליוו את הילדים לאורך התהליך וענו על שאלותיהם.

ב"בית המרקחת" קיבלו הילדים "תרופות" בריאות וטעימות והפתעות נוספות. ליצנים רפואיים הסתובבו, הנעימו את האווירה והרגיעו את הילדים. שירי ילדים התנגנו ברקע ותפאורה צבעונית תרמה לאווירה החגיגית.

צילום: דרור מילר  12/04/2016
  

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » צפו: בית חולים לדובים בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר אילן