ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
7/6/2020 - יום ראשון ט"ו בסיוון תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » שר הפנים ושר הדתות חנכו את האופנולנסים של איחוד הצלה - צפו

שר הפנים ושר הדתות חנכו את האופנולנסים של איחוד הצלה - צפו

מתנדבי איחוד הצלה סניף 'אשר', התכנסו אמש לערב גיבוש והוקרה בבית קיי בנהריה בהשתתפות שר הפנים ויו"ר ש"ס אריה דרעי, שר הדתות דוד אזולאי, סגן ראש העיר נהריה ומייסד סניף איחוד הצלה בעיר חיים רואש, בערב הושקו 3 אופנולנסים (אופנועי אמבולנס) חדשים המצטרפים ל-15 האופנולנסים הקיימים בסניף.

כמו"כ הושקו 3 מכשירי דפיברילטורים חדשים המשמשים להחייאות. רב העיר ורב הסניף הרב אברהם צבי מרגלית ברך בחום את המתנדבים ושיבח את ההנהלה העושה הכל למען המתנדבים. התרגשות רבה אחזה בנוכחים כשיאיר בינו, 'מלמד הריקוד' ממושב רגבה שעבר החייאה מוצלחת ע"י המתנדבים וחזר לחיים רגילים הגיע לברך את המתנדבים.

שר הפנים הנגב והגליל הרב אריה דרעי הודה למתנדבים ואיחל לאיחוד הצלה המשך הצלחה וברכה, עוד הזכיר השר את שיתוף הפעולה המתרקם בין המשרד לפיתוח הנגב והגליל ואיחוד הצלה לקידום פרויקטים שונים. השר לענייני דת הרב דוד אזולאי הזכיר את ההיסטוריה האישית שלו עם איחוד הצלה ואיחל למתנדבים המשך הצלחה בכל. המתנדבים הסבו מול שולחנות ערוכים וקיבלו כוחות להמשיך את העשייה הנפלאה.

ידידיה חזן מנהל מרחב אשר מסר: "אנחנו מברכים את הגידול המהיר במספר המתנדבים והאופנוענים במרחב. לפני כ-3 שנים התחיל הסניף בכמה מתנדבים בנהריה ומשם צמח לכל מרחב אשר ואנחנו מונים כיום כ-100 מתנדבים בסניף. כולי תפילה כי לא יצטרכו לנו! אבל במקרים שכן צריכים אותנו נמשיך ונעשה הכל שיהיו כמה שיותר מתנדבים וכמה שיותר אופנולנסים שיתנו את המענה המהיר והמקצועי' ברצוני להודות אף למייסד הסניף חיים רואש על כל פועלו".

צילום: דוברות איחוד הצלה סניף אשר  21/03/2016
  © כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » שר הפנים ושר הדתות חנכו את האופנולנסים של איחוד הצלה - צפו