ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
5/6/2020 - יום שישי י"ג בסיוון תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » גופות הנרצחים מהפיגוע בטורקיה בדרך לישראל - תמונות

גופות הנרצחים מהפיגוע בטורקיה בדרך לישראל - תמונות

אחרי לילה ארוך ללא שינה של משלחת זק''א לפיגוע הקשה באיסטנבול שבטורקיה, הצליחו לסיים את מלאכת זיהוי של הגופות והן בדרכן ארצה. צוות מתנדבי זק''א מהיחידה הבינלאומית בפיקודו של מתי גולדשטיין יצאו עם צאת השבת לטורקיה כדי לטפל ולזהות את גופות ההרוגים בפיגוע שאירע בשעות הצהריים במדרחוב באיסטנבול.

מתי גולדשטיין מפקד היחידה הבינלאומית של זק''א שפיקד על המשלחת מספר: "עם צאת השבת יצאנו חמשת חברי המשלחת מטעם זק''א לנתב"ג עם כל הציוד הנדרש עבור מלאכת הקודש של איסוף הממצאים, הגופות והזיהוי, עם נחיתתנו בטורקיה נסענו למקום הפיגוע לטפל בממצאים שנותרו עדיין במקום. לאחר מכן המשכנו למקום אליו הובאו גופות הקדושים שם עשינו את מלאכת הזיהוי בעבודה מפרכת שנמשכה למעשה כל הלילה. עם סיום הטיפול יצאנו עם הארונות לשדה התעופה שם יתקיים טקס לקדושים שנרצחו. לאחר מכן נעלה על טיסה לישראל יחד עם גופות הקדושים. צוותי זק''א בארץ נערכים לקבלת הגופות כדי לטפל בהם ולהביאם לקבר ישראל מהר ככל הניתן ובכל הכבוד הראוי".

יו''ר זק''א יהודה משי זהב משבח את המשלחת ואומר: "הנסיון המר של אנשי זק''א באסונות גדולים מגיע פעם נוספת למבחן המציאות וגם כעת בהצלחה גדולה, בפעילות מהירה של פחות מ-24 שעות הצליחו מתנדבי זק"א לזהות את גופות הקדושים ולהכשיר אותם להטסה ארצה ולהביאם לקבר ישראל."

צילום: דוברות זק"א   20/03/2016
  

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » גופות הנרצחים מהפיגוע בטורקיה בדרך לישראל - תמונות