ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
6/6/2020 - מוצאי שבת י"ד בסיוון תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » חיפה: לוחמי האש השיבו את החיוך לילדה בת חמש - תמונות

חיפה: לוחמי האש השיבו את החיוך לילדה בת חמש - תמונות

לוחמי אש מתחנה אזורית חיפה הוזעקו לפני מספר ימים לשריפה אשר פרצה בדירה ברחוב בן שמן בחיפה. כתוצאה מהבעירה ניזוקה קשות דירת המגורים אך למרבה הנס הסתיים האירוע ללא נפגעים בנפש. בעודם מקפלים את ציודם הבחינו הלוחמים באם ובתה בת החמש כשהן מתבוננות בעצב במתרחש, היות והשריפה כילתה את רכושן ואת בגדיה וצעצועיה של הבת ואף ארנב המחמד שלה לא שרד.

הלוחמים לא יכלו להתעלם מהמראה הנוגע ללב והבטיחו לילדה, יסמין שמה, כי ישובו. הבטיחו- וקיימו. לוחמי האש פתחו במבצע איסוף של כל הפריטים בהם חפציה הילדה-בגדים, צעצועים, תיקים וכמובן שגם מקומו של הארנב לא נפקד.

אמש, הגיעו לוחמי האש לגן בו מתחנכת יסמין הקטנה, והשלימו לה את שאבד לה בשריפה לפני ימים מספר. אולם רגע השיא ללא ספק היה עת העניקו לה במתנה ארנב לבן ויפה, זהה לזה שהיה לה. שמחתה של הילדה לא ידעה גבול ועוד באותו הרגע העניקה לו את השם המתבקש - ''ארנבי''. עם שוך ההתרגשות הראשונית ניצלו לוחמי האש את ההזדמנות והסבירו לילדי הגן על בטיחות באש וכיצד לנהוג בעת פרוץ שריפה.

בכבאות והצלה מחוז חוף מביעים תודה ללוחמי האש רייזלר ערן, אלברט אברמוב, ויטלי שרמן, אנדריי יומטוב, מוטי ברכה וניקולה ג'אד אשר הוכיחו שוב כי מתחת לחזות המסוקסת ולבגדי המגן המפויחים פועם לב ענק ורגיש.

צילום: דוברות כבאות מחוז חוף  17/03/2016
 
© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » חיפה: לוחמי האש השיבו את החיוך לילדה בת חמש - תמונות