ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
13/7/2020 - יום שני כ"א בתמוז תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » שלושים חובשים ופרמדיקים נוספים הצטרפו לאיחוד הצלה בני ברק

שלושים חובשים ופרמדיקים נוספים הצטרפו לאיחוד הצלה בני ברק

במעמד חגיגי ורב רושם שנערך באולם מפואר במלון ויז'ניץ בבני ברק, הצטרפו לארגון 'איחוד הצלה'-בני ברק, למעלה מ-30 מתנדבים, לאחר לימוד עיוני ומעשי שנמשך למעלה משמונה חודשים ולאחר מבחני סיום מוצלחים, עיוני, מעשי, והלכתי, הצטרפו 30 האברכים לארגון איחוד הצלה בני ברק.

 נשיא הארגון ר' אלי ביר, אשר הגיע היישר משדה התעופה לחזק את ידיהם של המתנדבים החדשים. בדבריו אמר ביר: "אני גאה בהישגיכם, מתרגש מהרצון הרב שלכם לסייע לזולת, ושמח על הצטרפותכם למשפחה המיוחדת הזו שנקראת איחוד הצלה".
אחריו נשא דברים הפראמדיק הוותיק, מר יהודה אטיאס, אשר הדריך והכשיר את המתנדבים החדשים במהלך שמונת החודשיים הללו, שב והדגיש בפניהם את החשיבות המקצועיות עם רגישות בטיפול בכל אירוע ואירוע אליו יקראו המתנדבים מהיום והלאה".
בסיום דבריו, קיבלו כל המתנדבים החדשים תעודות חובש, אפודים ומכשירי מירס. על ידי יו"ר סניף בני ברק ר' אפי פלדמן וראש אגף המתנדבים בארגון, ר' שרגא הופמן, שגם הוא כשאר חברי הנהלת הארגון, הגיעו ליטול חלק במעמד מיוחד זה.
במהלך האירוע, הצטרף לאיחוד הצלה בני ברק גם הפראמדיק הוותיק מר אורי אופוצינסקי, אשר קיבל גם הוא ציוד רב ומקצועי, והפך לפראמדיק פעיל בארגון.

צילום: עוזי ברק - חדשות 24  יום חמישי כ"ב בכסלו תשע"ג
 © כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » שלושים חובשים ופרמדיקים נוספים הצטרפו לאיחוד הצלה בני ברק