ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
4/8/2020 - יום שלישי י"ד באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » הרוג ופצוע בינוני בפיגוע דקירה בשער בנימין - תמונות מהזירה

הרוג ופצוע בינוני בפיגוע דקירה בשער בנימין - תמונות מהזירה

צעיר נהרג וחרדי תושב תל ציון נפצע בינוני בפיגוע דקירה שאירע בתוך סניף רמי לוי באיזור התעשייה שער בנימין. ירי בוצע לעבר שני מחבלים שביצעו את הפיגוע והם נוטרלו ופונו אף הם לבית החולים. אייל ראובן דובר הישוב תל ציון מסר: "סמוך לשעה 17.00 נדקר אבי אביטל, תושב הישוב וחבר הנהלת הישוב באורח בינוני ברמי לוי שער בנימין. הוא פונה לבית החולים הר הצופים".

ישראל מלול מתנדב באיחוד הצלה סיפר: "הייתי במהלך קניות בקופה במקום ושמעתי צעקות כאב, ניגשתי למקום ונתקלתי בשני לקוחות שנדקרו ע"י שני מחבלים צעירים. יחד עם מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה וצוותי רפואה של צה"ל הענקנו להם טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן הם פונו ע"י מד"א וצוות האמבולנס של תל ציון לבתי החולים בירושלים שם למרבה הצער נקבע מותו של אחד מהנפגעים. כמו כן הענקנו סיוע בזירה למספר נפגעות חרדה שראו את האירוע ונטרול המחבלים".

דוד מימון מתנדב באיחוד הצלה סיפר: "מתנדב של איחוד הצלה שהיה במהלך קניות במקום נתקל באירוע וביקש ברשת הקשר של איחוד הצלה בתל ציון סיוע של מתנדבים נוספים תוך כדי שהחל להעניק לנפגעים טיפול רפואי ראשוני. יצאתי מהישוב יחד עם מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה וכשהגעתי לזירה הענקנו טיפול רפואי ראשוני לשני נפגעים שנדקרו בפלג גופם העליון. אחד הנפגעים גר אצלנו בישוב תל ציון ואף מתפלל איתנו בשבת באותו בית כנסת. שמו לתפילה: אברהם בן חמדה - לרפואה שלמה".

צילום: עוזאל ותיק  18/02/2016
 


© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » הרוג ופצוע בינוני בפיגוע דקירה בשער בנימין - תמונות מהזירה