ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
27/2/2020 - יום חמישי ב' באדר תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » המתנדבים מהשרון בשבת של אחדות וגיבוש בצפת - תמונות

המתנדבים מהשרון בשבת של אחדות וגיבוש בצפת - תמונות

מתנדבי ארגון איחוד הצלה שרון התכנסו לשבת גיבוש ואחדות, כאיש אחד בלב אחד במלון 'כנען ספא' שבצפת. שבת הגיבוש החלה כבר מיום חמישי על מנת לאפשר למתנדבים היקרים ולבני משפחותיהם מנוחת הנפש עם מנוחת הגוף. גם בעיר צפת לא נחו המתנדבים והם הוזנקו על ידי מוקדי החירום לטפל במספר אירועי חירום אשר התרחשו בקירבת המלון.

בליל שישי, נהנו המתנדבים ממגוון מתקני המלון שנפתחו במיוחד עבורם, בעוד נשותיהם האזינו להרצאה מרתקת בנושא חינוך הילדים מפי אשתו של סגן ראש הסניף הרב מיכאל כהן. למתנדבים חיכו בחדרם מגוון מתנות שנתרמו על ידי חברות וגופים עסקיים המעריכים את פעילות הקודש של המתנדבים. אל שבת הגיבוש הצטרפו הנהלת ארגון איחוד הצלה, היו"ר הרב זאב קשש, המנכ"ל הרב משה טייטלבוים, הסמנכ"ל הרב אליעזר היימן ומתאם פעולות החירום בארגון הרב שמואל אברהם. ביום שישי הצטרפו למתנדבים גם יו"ר ועדת הכספים חה"כ הרב משה גפני, רב העיר נתניה הרב קלמן בר, והרב מנחם שפירא סגן ראש עיריית בני ברק.

עם כניסת השבת התאספו המתנדבים לשמוע דברי פתיחה מפי הרב קלמן בר שבירך את המתנדבים וקישר את פועלם לפרשת השבוע. בסעודת השבת נשא דברים יו"ר הארגון הרב נפתלי דויד שבירך את המתנדבים והודה לצוות ההפקה שעמל במסירות על תכנון וארגון השבת ובראשם סמנכ"ל הארגון הרב יואל אשר מבעלי הקר ישיר והרב שרגא שער מבכירי המתנדבים בארגון, והעלה על נס את מסירותו של סגן ראשת עיריית נתניה הרב שמעון שער שזכה לכינוי המכובד פטרון הארגון בעקבות דאגתו לרווחת המתנדבים בכל יום ובכל שעה. מיד לאחר סעודת השבת נערך זיץ מיוחד סביב שולחנות עמוסים בכל טוב, והמתנדבים שמעו הרצאה מרתקת וסוחפת מפי חה"כ הרב גפני שסיפר על פעילותם בכנסת של החכי"ם החרדיים וההתמודדויות מול הממשלות השונות. לאחר מכן הצטרף גם הרב בר שהעניק למתנדבים נקודות מבט חדשות בפרשת השבוע האקטואלית.

בסעודה שלישית, עת רעוא דרעווין נשאו דברים יו"ר איחוד הצלה הרב קשש שהודה למתנדבים על פועלם בכל השנה ואמר כי סניף שרון נחשב לאות ולמופת בארגון, והמנכ"ל הרב משה טייטלבוים שסיפר אנקדוטות שונות מחייו כמתנדב מן המניין. עם סיום השבת הודו המתנדבים להנהלת הארגון על ההשקעה בכל פרט והודו כי שבת כזו מעניקה להם את הכוחות להמשיך ולצאת לקריאות החירום בכל יום ובכל שעה.

צילום: חמי ארלנגר  17/02/2016
         

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » המתנדבים מהשרון בשבת של אחדות וגיבוש בצפת - תמונות