ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
13/8/2020 - יום חמישי כ"ג באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » הרוגים ופצועים בתאונה קשה בכביש 1 בסמוך למחלף לטרון - צפו

הרוגים ופצועים בתאונה קשה בכביש 1 בסמוך למחלף לטרון - צפו

עשרות מתנדבי איחוד הצלה מסניף 'ירושלים' ומסניף 'בית שמש' העניקו הערב טיפול ראשוני למספר נפגעים חלקם ללא הכרה ושנקבע מותם בתאונה עם מעורבות אוטובוס שאירעה בכביש 1 בסמוך למחלף לטרון. משה טיטלבוים מנכ"ל איחוד הצלה מספר מהזירה: "מתנדבי יחידת האופנועים של איחוד הצלה שהגיעו ראשונים לזירה דיווחו על מספר נפגעים ללא הכרה כתוצאה מפגיעת משאית באוטובוס"

משה גמרו מפקד זק"א מרכז, אמר "מדובר באירוע קשה ביותר. המתנדבים שהגיעו מירושלים והשפלה טיפלו בהרוגים בזירת התאונה. שעות רבות עמלו המתנדבים באיסוף הממצאים. אני מתנדב בזק"א למעלה משתי עשורים ומדובר באחת התאונות הקשות שהיו".

יחיאל מילר מתנדב באיחוד הצלה שהיה בסמוך לזירה סיפר: "מדובר בזירה קשה עם מעורבות אוטובוס שככה"נ התנגש במשאית בצד הדרך. למרבה הצער כשהגעתי לזירה נתקלתי בילד ושני ילדות ללא הכרה וללא דופק ונשימה. וכמו כן מספר מבוגרים שאיבדו את ההכרה ומספר רב של נוסעים שהיו בהכרה וסבלו מחבלות ופציעות. יחד עם מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה שהגיעו לזירה למרות פקק התנועה שנוצר עקב אופי התאונה הענקנו טיפול רפואי ראשוני לנפגעים. למרבה הצער נקבע מותם של חלק מהנפגעים בזירת התאונה.


מוטי בוקצ'ין דובר זק"א, אמר "הייתי בדרכי מירושלים לכיוון ת"א, קיבלתי את הדיווח על התאונה הקשה מספר דקות אחרי שעברתי את איזור התאונה. מיד עשיתי פרסה ותוך דקות ספורות הגעתי לזירת התאונה. המראות היו קשים מאוד. האוטובוס התנגש במשאית חונה מעוצמת ההתנגשות חלק מהנפגעים עפו על הכביש וחלקם נמחצו בתוך האוטובוס. דבר ראשון טיפלנו בפצועים הקשה חלקו נהרגו במקום יתר הפצועים פונו לבית החולים. לאחר פינו כל הנפגעים נכנסו שוב צוות של זק"א לתוך האוטובוס לאיסוף הממצאים".

צילום: אורי דיוויס ויוסי קלצקי - 'איחוד הצלה' ועזריאל שניצר  14/02/2016
 © כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
1. תאונה 14-2-2016 19:36
* שי
פיגוע
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » הרוגים ופצועים בתאונה קשה בכביש 1 בסמוך למחלף לטרון - צפו