ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
14/8/2020 - יום שישי כ"ד באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » הלוויית דפנה מאיר הי"ד בעתניאל וב'הר המנוחות' - תמונות

הלוויית דפנה מאיר הי"ד בעתניאל וב'הר המנוחות' - תמונות

מאות השתתפו בהלוויית דפנה מאיר הי"ד שנרצחה בפיגוע דקירה אמש בביתה בעתניאל, ההלוויה החלה הבוקר בישוב עותניאל ולאחר מכן ב'הר המנוחות'. השר נפתלי בנט בהלוויה: "אנו עומדים מול עם אשר שולח את ילדיו לרצוח. אשר מנהיגיו מברכים על כל אלימות. עם המחלק סוכריות לרוצחי נשים וילדים. עם שגיבוריו הם רוצחי אימהות לא יבוא בקהל העמים. לעם כזה לא תהיה מדינה".

יוחאי דמרי ראש מועצת הר חברון נשא דברים בהלוויה, ואמר: "דפנה, ראיתי את המוות על דלת ביתכם. את הקולות שאי אפשר לשכוח. הרוצח אולי רצח אותך, אבל את דפנתן הוא לא רצח. חיבקתי את נתן, והוא אמר לי ה' נתן ה' לקח. והוא אמר שאת קורבן ציבור, לא קורבן פרטי. אני פונה לממשלת ישראל. ברור לי שחיילנו יתפסו את הרוצח שרצח את דפנה. כל עוד מסתובבים מאות אלפי מרצחים פוטנציאלים דמנו לא ינוח. זו העת לעשות, לא לדבר. זו העת להגיב כנגד משנאננו המסיתים במסגדים וברשתות ובכל מקום. זו העת לחבק את 400000 המתיישבים שהגיעו בשם כל ממשלת ישראל לעשות את שליחותכם. קורבן הציבור הזה לא לחינם. דפנה ראויה להיות מגש הכסף שעליו תקבל עתניאל והישובים כולם ריבונות ישראלית".

צילום: דוברות הר חברון  18/01/2016
  

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
1. הלב נקרע הלב זועק 18-1-2016 12:56
* שושנה ענבר
הלב נקרע הלב זועק לא רוצה להמשיך מכאן לסדר היום ולשכוח? אסור! אסור! אסור לנו להמשיך כרגיל. אם יהודיה נשחטה לעיני ילדיה.! אישה יהודיה בהריון נדקרה. די! עוצרים! אבל גם רואים שאין שום פתרון לא צבאי ולא מדיני ולא חברתי.
"צומו עלי שלושה ימי" אז כמו היום. הצטרפו לאלפים הקוראים לצום אחדות תפילה www.hatzom.com והשם הטוב ירחם.
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » הלוויית דפנה מאיר הי"ד בעתניאל וב'הר המנוחות' - תמונות