ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
31/5/2020 - יום ראשון ח' בסיוון תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » פרויקט "משפחה בטוחה" נחנך במליאת מועצת העיר בני ברק - צפו

פרויקט "משפחה בטוחה" נחנך במליאת מועצת העיר בני ברק - צפו

הפרויקט המשותף ל'איחוד הצלה', 'נורופן לילדים' הושק בטקס חגיגי בנוכחות ראש העיר, הרב חנוך זייברט, סגניו ואישי ציבור • במסגרת הפרויקט יערכו בעיר עשרות קורסי עזרה ראשונה להורים לילדים. ההשתתפות בקורסים חינם • ראש העיר: העירייה מחויבת לשמור על שלום הציבור והתושבים ולכן שיתוף הפעולה הינו מבורך. אנו תומכים בפרויקט ונסייע לקדם אותו ברחבי ה

יו"ר "איחוד הצלה" זאב קשש אמר כי "פרויקט 'משפחה בטוחה' של 'איחוד הצלה' בשיתוף 'נורופן לילדים' הוא מיזם בעל חשיבות לאומית שמטרתו הצלת חיים. אנו מאמינים כי הרחבת הפרויקט תמנע אסונות משום שהגשת עזרה ראשונה מהירה בשעת חירום מצד המשפחה או הצוות החינוכי, לילד או מבוגר, יכולה להציל את חייהם. אנו מאמינים שהכלים שמקבלים ההורים בקורס יכינו אותם להתמודד באופן מיטבי עם אירועי חירום". מנכ"ל ברקיט בנקיזר (RB), כפיר אברהם, הוסיף "מטרתנו היא לקדם את נושא הבטיחות והצלת חייהם של ילדים. כמומחים לטיפול בכאבים והורדת חום בילדים, החלטנו להתמקד בהענקת כלים וידע להורים בכדי שיוכלו להתמודד עם מצבי חירום שכיחים בקרב ילדים ולהציל חיים".

קורס "משפחה בטוחה" מעניק כלים להגשת עזרה ראשונה באירוע חירום רפואי עד להגעת צוות טיפול מקצועי. באירוע חירום רפואי, הדקות הראשונות הינן קריטיות לייצוב מצבו של החולה או הפצוע וככל שיקבל טיפול בדקות הראשונות למקרה, יגברו סיכוייו של החולה או הפצוע להינצל ויגדל הסיכוי למניעת נזק בלתי הפיך. הנושאים שילמדו בקורס הם החייאה בסיסית בתינוק, ילד ומבוגר, טיפול בחנק מגוף זר בתינוק, ילד ומבוגר + תרגול מעשי וטיפול בחום ופרכוסי חום בתינוקות וילדים. הקורס בן ארבע שעות, יועבר בקבוצות של 25-20 איש במפגש אחד. ההדרכה תיעשה בהרצאות פרונטליות ותרגול מעשי. בסיום הקורס יקבל כל משתתף תעודה ושי סמלי.

צילום: שלום לביא  22/12/2015
 

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » פרויקט "משפחה בטוחה" נחנך במליאת מועצת העיר בני ברק - צפו