ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
11/8/2020 - יום שלישי כ"א באב תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » בלב אחד באירועי חנוכה לילדים בעלי צרכים מיוחדים - תמונות

בלב אחד באירועי חנוכה לילדים בעלי צרכים מיוחדים - תמונות

גם השנה הוביל "בלב אחד" בארגון מסיבות החנוכה למאות ילדים בעלי צרכים מיוחדים אשר זכו יחד עם בני משפחותיהם להשתתף בעשרות מסיבות חנוכה, בבתי החולים השונים ובמוסדות לחינוך מיוחד ברחבי הארץ.

בישיבת צוות בהנהלת הארגון הוחלט לאור ההצלחה של שנים עברו לרכז כוחות ומאמצים על מנת להגיע אל מספר החולים הרב ביותר תוך פיצול מסיבת החנוכה לעשרות מסיבות בנקודות שונות ברחבי הארץ. לאור החלטת ראשי הארגון נועדו בארגון עם ראשי מוסדות החינוך המתמקצעים בתחום חינוך מיוחד את קיום המסיבות במוסדותיהם.

מתנדבי 'בלב אחד' קיימו את המסיבות במוסדות החינוך לילד המיוחד בכל רחבי הארץ, כאשר במסיבות השתתפו רבנים אישי ציבור מנהלי המוסדות ההורים וילדיהם, את המסיבות ליוו תזמורות ואמנים בעלי שם. כמו"כ קיימו בארגון מסיבות בבתי חולים ובבתי אבות ברחבי הארץ, מתנדבי הארגון ביקרו בבתי חולים הסתובבו במחלוקות השונות חילקו סופגניות ושימחו את החולים ע"י כלי נגינה, במספר בתי חולים קיימו ראשי הארגון את מצוות הדלקת נרות חנוכה יחד עם החולים.

אירועים נוספים התקיימו בבתים פרטיים אצל חולים מוגבלים שאינם יכולים מסיבות כאלו ואחרות לצאת מביתם, המתנדבים המסורים הגיעו עם כלי נגינה והפתיעו אותם במסיבות מפוארות. אירוע מרגש במיוחד נרשם בעת מסיבת החנוכה שאירגן ארגון "בלב אחד" בבית הספר 'משי' השוכן בבנין 'יד שרה' בירושלים שם שימח הזמר יואלי קליין כאשר שרו במשך דקות ארוכות שירי רגש כאשר הילדים והמתנדבים הושבו במעגל על הרצפה בעת שהחלו לשיר "בכל צער וצער" שאגו הילדים "אני עמהם", "עמדתי בצד והתבוננתי באחד הילדים שאף הוא זעק אך ששפתותיו נעות וקולו לא נשמע... "אני עמהם בכל צער וצער" ולא יכולתי שלא להוריד דמעות אני עצמי". סיפר אחד המשתתפים.

אירוע נוסף נערך בזאת חנוכה בעיר אשדוד למאות משפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים באודיטוריום נעים ברחוב ביאליק בעיר שם השתתפו הזמרים יענקי דסקל ומנדי וייס וילד הפלא דודי פולק ובשיאו של אירוע הופיע הקוסם הבינלאומי שימי אילוזיני במופע מרהיב במיוחד.

אירועים אלו מצטרפים לשורה ארוכה של פעילויות שונות ומגוונות במשך כל השנה כאשר המנוע מאחורי הפעילות הוא הרצון להיטיב עם החולים אשר רתוקים למיטתם ולחוליים שנים על גבי שנים, כשבראש מעיניו של כל מתנדב להעניק לכל אחד את ״הכח לחייך ולשמוח״ לאורך זמן. ובתוך כך לתת מרווח נשימה חיוני למשפחות המסורות המתמודדות בגבורה מעוררת השתאות באתגר שניצב בפניהם.

בסיום האירועים הודו המשפחות, מנהלי המוסדות והצוותות הרפואיים להנהלת ארגון "בלב אחד" ולמתנדבים הרבים העושים עבודת קודש ימים כלילות ומקדשים שם שמים ברבים כאשר בזכות טוב ליבם זכו מאות חולים ליהנות מאור ושמחת ימי החנוכה.

צילום: דוברות 'בלב אחד'  15/12/2015
 


© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » בלב אחד באירועי חנוכה לילדים בעלי צרכים מיוחדים - תמונות