ווב קונספטס
2525 - חדשות
2525 - אתר התמונות ומבזקי החדשות און ליין
6/6/2020 - שבת י"ד בסיוון תש"פ
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » נשבר שיא גינס עולמי בכיכר רבין של מסובבי סביבונים - גלריה

נשבר שיא גינס עולמי בכיכר רבין של מסובבי סביבונים - גלריה

אלפי תושבי תל-אביב, אנשים נשים וטף, גדשו את כיכר רבין בתל-אביב, באחד ממעמדי ה"פרסומי ניסא" הגדולים ביותר בארץ לכבוד שנת הקהל.

בתוך ימים ספורים מאז אישרה עיריית תל-אביב את שיתוף הפעולה עם המיזם, הפיקו במרכז חב"ד בתל-אביב, בראשות השליח הרב יוסף גערליצקי, אירוע המרשים של הדלקת החנוכיה הגבוהה בארץ, יחד עם קביעת שיא גינס חדש בסיבוב סביבונים, שחולל הד תקשורתי אדיר.

הורים תל-אביביים וילדיהם נראו נוהרים לכיכר בשעה היעודה,. האטרקציה של שבירת שיא גינס, רק הוסיפה לפופולריות הגדולה של ההדלקות האהובות של חנוכיות חב"ד המרכזיות בכל רחבי העיר. "אתמול הדלקנו עם חב"ד בכיכר 'הבימה', שלשום ב'שרונה', ובנר ראשון היינו בכיכר דיזנגוף", סיפרה לנו אם נלהבת, "בלי ההתרגשות והכיף בהדלקה של חב"ד זה לא 'חנוכה'"...

כדי לגשת אל הדלקת נר רביעי של חנוכה הוזמנו אל המנוף שליח חב"ד לתל אביב ורב קהילת חב"ד בת"א הרב יוסף גערליצקי שליט"א, השליח הרב מאיר אריה שמערלינג ראש ישיבת חזון אליהו ואורח הכבוד שהגיע במיוחד להדלקה, הנגיד המפורסם הרבים יצחק מירילאשוילי שהגיע עם בני משפחתו לאירוע ההיסטורי. מירילאשוילי כובד בהדלקת החנוכיה הגדולה, בדבריו הביע התפעלותו מהקהל העצום ולאחר מכן ניגש לברך כשאת ה"א-א-אמן" של הקהל על הברכות שמעו בכל איזור מרכז העיר...

לאחר השמחה והריקודים ניתנה האות – והקהל הצטופף במתחם המיועד, כדי לקיים את מנהג ישראל של משחק הסביבונים. כל משתתף שנרשם מראש קיבל סביבון, ובהנחיה מיוחדת התחיל הקהל להתכונן לקראת שבירת השיא. לאחר ספירה לאחור בעברית ובאנגלית, סיבבו 1200 המשתתפים את סביבוניהם לפרק הזמן המינימלי הדרוש – 10 שניות, ואת קביעת השיא החדש חגגו הקהל בסבב נוסף של שירה וריקודים.

כל אחד מן המשתתפים קיבל ערכה ובה מלבד הסביבון גם תעודת משתתף בקביעת שיא גינס, סופגניה.

כלי תקשורת רבים באו לסקר את האירוע ההיסטורי שיירשם בתולדות כיכר רבין, האירוע נערך בחסות עיריית תל-אביב, מחלקת מופעים, מרכז חב"ד ליובאוויטש תל-אביב, הקרן לקידום מורשת ישראל בת"א.

צילום: אריאל אוחנה  14/12/2015
 

© כל הזכויות שמורות לאתר 2525
למעלה
תגובות הגולשים:

תגובות הגולשים:
 
הוספת תגובה
שם:
כותרת:
תוכן:
   2525 » וידאו וגלריות תמונות » נשבר שיא גינס עולמי בכיכר רבין של מסובבי סביבונים - גלריה